Zdjęcie: Sony Pictures
Reklama

Film „Pewnego razu… w Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino będzie można zobaczyć w najbliższy piątek (6 sierpnia) na finał Piątkowej Strefy Relaksu w Rzeszowie. 

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich fanów kolarstwa i nie tylko na kolejną odsłonę Rowerowego Kina Plenerowego, które będzie częścią finału Piątkowej Strefy Relaksu, wakacyjnej inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury. 

– To doskonała okazja na organizację wycieczki rowerowej, której zwieńczeniem będzie pyszna lemoniada oraz bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood” – zachęca do udziału w wydarzeniu Daniel Czarnota z RDK. 

Film będzie można zobaczyć piątek (6 sierpnia) o godz. 21:00 na placu Rzeszowskiego Domu Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3 na osiedlu Budziwój. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać się będzie na miejscu.

„Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 r. w reż. Quentina Tarantino. Film zdobył trzy Złote Globy oraz dwie statuetki Oscara, a jego fabuła skupia się na tytułowym Hollywood końca lat 60. XX wieku i morderstwach grupy Charlesa Mansona.

W rolach głównych wystąpiła światowa plejada gwiazd kina: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino oraz Kurt Russell.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: