Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Około 50-70 osób planuje zatrudnić firma B&P Engineering. W piątek 27 października w Rzeszowie odbędzie się spotkanie z potencjalnymi kandydatami.

B&P Engineering zatrudnia obecnie 200 pracowników i planuje dodatkowe zatrudnienie dla 50-70 osób, głównie na stanowiskach spawacza TIG i montera. Firma zajmuje się frezowaniem, toczeniem, gięciem i cięciem blach, cięciem laserem, produkcją zbiorników, budową i programowanie szaf sterowniczych, spawaniem oraz projektowaniem maszyn i urządzeń wraz z wizualizacją procesów produkcyjnych.

Firma zapewnia niezbędne narzędzia pracy, pakiet świadczeń pracowniczych oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy. W trakcie spotkania, które zaplanowano na 27 października w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy przy ul. Naruszewicza 11 w Rzeszowie, będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy. 

W spotkaniu wezmą udział pracownik działu produkcji i działu personalnego B&P Engineering oraz doradcy zawodowi WUP. – Doradcy będą gotowi do przygotowania dokumentów aplikacyjnych wszystkim uczestnikom spotkania, a także do przekazania praktycznych wskazówek w zakresie autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej – mówi Mateusz Kutrzeba, wicedyrektor WUP w Rzeszowie.

Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoją chęć udziału w spotkaniu pod numerem telefonu: (17) 77 37 080 oraz (17) 77 37 087. Na spotkanie warto ze sobą wziąć dokumenty aplikacyjne.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama