Zdjęcie: materiały prasowe

Do grona rzeszowskich firm IT właśnie dołączył nowy duży gracz. Jit Team właśnie otworzył swoje biuro, trzecie w Polsce, zaraz po Gdyni i Warszawie.

Biuro Jit Team otwarto w centrum handlowym Plaza Rzeszów. Gdyńska spółka zatrudnia w Polsce ponad 500 ekspertów IT, którzy pracują w sektorze software house, czyli tworzą oprogramowania, m.in. aplikacje mobilne, strony internetowe, czy platformy e-commerce. 

Jit Team przygotowuje projekty dla dużych firm, które działają w finansach i bankowości, sprzedaży internetowej, logistyce i modzie.

Klientami Jitu są m.in. Nordea, Allegro, LPP (Reserved, Sinsay, Cropp, House), Boeing, Euronext, Danfoss, DNV, Nest Bank, GfK, Energa, apteki Gemini, Randstad czy Ezdihar w pełni digitalowy bank w Arabii Saudyjskiej.

– Od dawna naszym celem jest powiększanie zasięgu. Mamy pracowników z całej Polski, natomiast działamy globalnie – w Europie, Azji i Ameryce Północnej – mówi Mariusz Bessman, prezes i współzałożyciel Jit Team.

Pracownicy Jitu realizowali dotychczas kompletne zamówienia dla takich firm jak Rakuten, Rolls-Royce, Staples, Hapag-Lloyd.

– Doskonale radzimy sobie w produktach finansowych – twierdzi Bartosz Cieśliński, wiceprezes Jit Team i współzałożyciel firmy, dla której najważniejsze jest dobieranie specjalistów do konkretnych zespołów pod długoterminowe projekty. 

Zdjęcie: materiały prasowe

Tryb pracy w Jit Team jest dowolny: zdalny, hybrydowy lub w pełni biurowy. Oprócz nowego biura w Rzeszowie, Jit powiększył również swój warszawski oddział. Ten rzeszowski ma wynajęte biuro w Plazie na razie na rok, z myślą o powiększaniu przestrzeni.

– Chcieliśmy, żeby pracownicy mieli łatwy dojazd do biura, swobodne parkowanie i mniej formalną atmosferę – mówi Roma Głuchowska, rekruterka HR, odpowiedzialna za rozwój rzeszowskiego oddziału Jitu.

Docelowo dla Jit Team Rzeszów ma pracować 100 osób – zdalnie i w biurze. W Plazie tuż obok Jitu są centrum medyczne Medicover oraz siłownia Cityfit, z których pracownicy mogą korzystać. – Wszystko mają w jednym miejscu – podkreśla Roma Głuchowska.

Jit Team najbardziej poszukuje senior deweloperów w technologiach Java, .Net, Flutter i React. Różnorodność projektów Jit Team jest tak duża, że firma zachęca do wysyłania zgłoszeń na wszystkie oferty.

Zdjęcie: materiały prasowe

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama