Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na drodze relacji Jasło – Gorlice. W Siedliskach Sławęcińskich dostawczy ford wypadł z jezdni i zderzył się z naczepą tira. W wypadku ucierpiały trzy osoby.

Dziś (22 września) około godz. 9:30 dyżurny komendy został powiadomiony, że w Siedliskach Sławęcińskich doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili wstępne okoliczności wypadku.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że na łuku drogi zarzuciło na przeciwny pas ruchu naczepę jadącej w kierunku Gorlic ciężarowej scanii, która uderzyła w nadjeżdżającego forda transita. Ford wypadł z jezdni, zsunął się z przydrożnej skarpy i przewrócił na bok.

W wypadku ranne zostały trzy osoby podróżujące fordem, które trafiły do jasielskiego szpitala. Kierowca i jedna z pasażerek nie ucierpieli poważnie. Druga z jadących samochodem kobiet wymagała pomocy lekarskiej. Kierowca ciężarowej scanii nie doznał obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama