Zdjęcie: Pixabay.com
Reklama

Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy w niedzielę w nocy w Rzeszowie pobili i okradli fotografa Urzędu Miasta w Rzeszowie.

Do zdarzenia doszło pomiędzy godz. 23:00 a 23:30 w rejonie ulic Lisa Kuli i Cieplińskiego. – Trzej mężczyźni pobili pracownika rzeszowskiego urzędu miasta. To fotograf, który został także okradziony. Fotograf odniósł obrażenia, był zaopatrzony medycznie, ale nie był hospitalizowany – mówi nam Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze niedługo po zdarzeniu zatrzymali podejrzanych o pobicie miejskiego fotografa. To trzej mieszkańcy Stalowej Woli w wieku od 20 do 27 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Postępowanie w tej sprawie zostanie wszczęte przez Prokuraturę Rejonową dla miasta Rzeszów. Będzie ono prowadzone pod kątem rozboju.

Policja tego zdarzenia nie wiąże z niedzielną zbiórką pieniędzy na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach miasta było spokojnie. Wolontariuszom nic się nie stało. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama