Reklama

Ciepła barwa głosu, elektroniczny, spokojny rytm, który wprowadza w miłosno-rzeszowski trans. Dużo miłości, pocałunków oraz mały epizod z pożądaniem w roli głównej. Tak właśnie można podsumować świeżutki teledysk Bartka Zięzio z Rzeszowa do piosenki „#Jesteś”.

[Not a valid template]

 

W niedzielę o godz. 18:00 na kanale YouTube „Fragment” (pseudonim artystyczny Bartka) opublikował premierowy klip do piosenki „#Jesteś”. Wokalista samodzielnie napisał do niego scenariusz oraz sfinansował go z własnej kieszeni.

– Po premierze czuje ogromną ulgę. Cieszę się, że wszystko się udało tak jak chciałem. Ja i osoby, które pomagały przy nakręceniu klipu, włożyły w to naprawdę dużo pracy – mówi 26-letni Bartek Zięzio tuż po opublikowaniu teledysku.

Klip, jak podkreślał wielokrotnie Bartek, miał promować Rzeszów – miasto urodzin i pierwszych muzycznych kroków wokalisty. I tak też się stało. W nagraniu możemy zobaczyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Rzeszowie – 3 Maja, klimatyczne kino Zorza czy znaną fontannę multimedialną.

Ale jednak na plan pierwszy wysuwają się trzy piękne pary, dzięki którym teledysk „Fragmenta” aż kipi miłością i pożądaniem, ale takim subtelnym, zapraszającym do flirtu. To zasługa najmłodszych bohaterów teledysku, ponieważ oni poznają się na imprezie, gdzie klubowa muzyka, w rytm której tańczą, pozwala im na niezobowiązujące zbliżenie.

Kulminacyjnym punktem jest moment, w którym chłopak pozwala sobie na położenie ręki dość wysoko na udzie dziewczyny. To moment w którym „zaiskrzyło” między dwójką młodych ludzi. A zaczęło się jak zawsze, od niewinnego spojrzenia.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W teledysku pojawiają się też dwie inne pary, które są już ze sobą jakiś czas. Tu z kolei „Fragment” pokazał, że prawdziwa miłość to nie tylko pożądanie, ale radość ze wspólnego spędzania czasu i robienia prostych rzeczy. To połączenie Rzeszowa i miłości pozwoliło na stworzenie teledysku, który się podoba i ma już sowich pierwszych sympatyków.

– Wiele osób chwali klip, ale poczekajmy na dalsze efekty. Dopiero zacząłem jego promocję. To też pierwszy teledysk na moim kanale, o którym ludzie muszą się dopiero dowiedzieć – mówi z „chłodną” głową „Fragment”.

(jg)

Teledysk do piosenki „#Jesteś” można zobaczyć tutaj

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama