Zdjęcie: materiały prasowe

Na ulicę Hetmańską najczęściej zamawiane są w Rzeszowie przewozy za pośrednictwem aplikacji Free Now. 

Aplikacja Free Now w Rzeszowie działa od 27 stycznia br. Operator właśnie przygotował zestawienie najpopularniejszych ulic polskich miast, z których jej użytkownicy zamawiają przejazdy taksówką i hulajnogą. Pod uwagę wzięto zamówienia od czerwca 2022 roku, czyli od początku sezonu letniego. W zestawieniu znajdują się także adresy lotnisk i dworców.

– Mimo okresu wakacyjnego notujemy stałe, wysokie liczby zamówień przejazdów taksówką i wynajmu hulajnóg. Część ruchu odbywa się w kierunku lotnisk i dworców – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający Free Now w Polsce. – Mieszkańcy oraz turyści z dużym natężeniem przemieszczają się w granicach miasta – dodaje.

Zestawienie najpopularniejszych ulic zamawiania taxi przez Free Now w Rzeszowie otwiera ul. Hetmańska. Na popularność al. Piłsudskiego wpływa zaś centralne jej położenie, a także mieszcząca się na niej Galeria Rzeszów. Wśród popularnych okolic Rzeszowa nie mogło zabraknąć Rynku oraz prowadzących do niego ulic Słowackiego i Matejki.

Millenium Hall i liczne centra handlowe znajdują się na alei Rejtana, która również znalazła się w tym zestawieniu. Wielbiciele zieleni wybierają się na ulicę Paderewskiego, na co może mieć wpływ m.in. pobliski Park im. Władysława Szafera. 

Top 7 najpopularniejszych ulic w Rzeszowie we Free Now:

1. Hetmańska: ulica prowadząca do Śródmieścia, wzdłuż rzeszowskich bulwarów

2. Piłsudskiego: okolice Śródmieścia, Galeria Rzeszów

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

3. Rynek

4. Słowackiego: Śródmieście

5. Matejki: Śródmieście

6. Rejtana: okolice Millenium Hall, centra handlowe

7. Paderewskiego: Park im. Władysława Szafera

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama