Zdjęcie: Pixabay
Reklama

23 i 24 czerwca br. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbędzie się 8. edycja Kongresu Businees Without Limits oraz jubileuszowa gala z okazji 5. rocznicy funkcjonowania CWK. 

G2A Arena CWK w Jasionce jest najnowocześniejszym obiektem targowo-kongresowym na Podkarpaciu. Zaplanowany Kongres Businees Without Limits, z uwagi na pandemię COVID-19, będzie mieć formułę hybrydową.

BWL to sztandarowy projekt G2A Arena, jedno z najważniejszych wydarzeń kongresowych o tematyce społeczno-biznesowej. Raz w roku biznes, nauka, samorząd, administracja państwowa, organizacje pozarządowe oraz startupy spotykają się, by stawić czoła wyzwaniom stawianym przez dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość.

Redefiniowane są stare pojęcia, a w trakcie paneli dyskusyjnych ustalana jest droga, która zapewni aktywny i ciągły rozwój biznesu. Poprzednie edycje kongresu były bogate w ciekawe debaty na temat rozwoju polskiej gospodarki i były niejednokrotnie początkiem kolejnych rozmów i współprac pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

8. edycja wydarzenia to bardzo ważny moment dla G2A Arena.

– W czerwcu 2021 roku świętujemy piątą rocznicę funkcjonowania obiektu. Jubileusz to moment, by zatrzymać się i podsumować dotychczasowe i działania. To też doskonała okazja, by porozmawiać o przyszłości nie tylko obiektu, ale też gospodarki i biznesu w szerszym kontekście – uważa Karolina Szpunar z G2A Arena. 

Dwudniowy Kongres Business Without Limits odbędzie się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Pierwszy dzień będzie mieć formułę hybrydową. Goście będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu zarówno stacjonarnie, jak i online. Z kolei drugi dzień wydarzenia będzie transmitowany wyłącznie w internecie na businesswithoutlimits.pl.

W ramach następujących bloków tematycznych: Lotnictwo i Kosmonautyka, Media, Transport, Transformacja Gospodarcza, Smart City, Klimat goście będą mogli poznać perspektywy rozwoju branży lotniczej czy transportu kolejowego oraz dowiedzieć się, jak będzie wyglądała żywność w przyszłości i jakie są jej perspektywy.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Ponadto poznają opinie ekspertów na tematy transformacji gospodarczej, transformacji klimatycznej i zmianach w branży eventowej. Prelegenci będą też dyskutować na temat lotnictwa bezzałogowego, roli lidera w czasie kryzysu, przyszłości kosmonautyki, mediów internetowych, czy o zmianach zachodzących w społeczeństwie – wyjaśnia Szpunar. 

Wśród prelegentów pojawią się: Piotr Patkowski – wiceminister finansów, funduszy i polityki regionalnej, Małgorzata Jarosińska-Jedynak – sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, Adam Guibourgé-Czetwertyński – podsekretarz stanu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Simeon Mirzayantz – szef sprzedaży Międzynarodowej Glance-Mediametrie, Vincent Grivet – prezes HBB TV, Yaroslav Gorodetsky – prezes rosyjskiej firmy CDNvideo oferującej dostęp treści video na świecie oraz Simeon Mirzayantz – szef sprzedaży międzynarodowej Glance-Mediametrie, dr Wojciech Szymalski – prezes Instytutu Na Rzecz Ekorozwoju, David Bartok – dyrektor zarządzający Parku Przemysłowego Nyíregyháza, Paul Manwaring − założyciel Internet of Things (IoT) Living Lab Amsterdam czy Piotr Psyllos – uznany przez amerykańską edycję Forbesa za jednego z 30 najlepszych europejskich innowatorów.

Splendoru wydarzeniu doda jubileuszowa z okazji pięciolecia G2A Arena. Galę otworzy prezes G2A Arena Kamil Szymański, a przemowy wygłoszą: marszałek podkarpacki Władysław Ortyl oraz prezes G2A.com Bartosz Skwarczek – firmy, która jest partnerem tytularnym CWK.

Podczas oficjalnej części uroczystości wręczone zostaną także nagrody „Promotor Polski” oraz „Teraz Polska”. Galę uświetnią występy artystyczne. W programie m.in. pokaz akrobatyki powietrznej w wykonaniu Mistrzyni Świata Anny Węklar oraz występ Dziewczęcej Orkiestry Szałamaistek i Mażoretek INCANTO. Wieczór uświetni koncert zespołu Queen Symfonicznie, aranżację wykona 30 muzyków z orkiestry Alla Vienna.

Szczegóły na temat jubileuszowej gali i Kongresu BWL są na businesswithoutlimits.pl.
Bezpłatna rejestracja na kongres trwa TUTAJ. Bilety na galę do kupienia TUTAJ. Z uwagi na pandemię obowiązuje limit osób – 1 osoba na 15 m kw.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama