Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem. Wybierz zdjęcia, które chcesz pokazać, zrób odbitki lub wydrukuj i zawieś je w galerii „Nierzeczywista”.

„Galeria Bezdomna” w „Nierzeczywistej” to wystawa, podczas której każdy chętny w  umówionym terminie przyjdzie i powiesi swoje zdjęcia na przygotowanej powierzchni. „Bezdomność” galerii polega na tym, że nie ma ona swojego “stałego miejsca pobytu”, lecz na zasadzie flashmobu pojawia się w różnych przestrzeniach, w całym kraju.

Tym razem, po raz kolejny, przestrzeń Galerii Nierzeczywistej w Rzeszowie (ulica Matejki 10) zostanie zaaranżowana i przygotowana w taki sposób, by każdy uczestnik „bezdomnej” mógł w prosty sposób zaprezentować swoje fotografie. – Przyjdź i pokaż, co robisz – zachęca Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne. 

Zasady są proste – sam musisz wybrać zdjęcia, które chcesz pokazać, zrobić odbitki lub wydruki i zawiesić je w galerii. Użyj taśmy klejącej, sznurka i innych sposobów, które nie zrujnują pomieszczenia. Można będzie używać pinezek, taśmy klejącej, sznurka, klipsów. Tematyka, dobór i forma zdjęć leży po stronie uczestnika.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Zaprezentuj swój talent szerokiej publiczności! – namawiają organizatorzy „bezdomnej”. Wieszanie wystawy zaplanowano na piątek i sobotę (2 i 3 czerwca). W piątek od godz. 17:00 do 21:00, w sobotę od 10:00 do 13:00. Wernisaż wystawy odbędzie się 3 czerwca o 17:00. Wystawa będzie czynna do 14 czerwca. Wstęp bezpłatny. 

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama