Fot. Pixabay
Reklama

1 lutego br. wystartował walentynkowy konkurs w Galerii Rzeszów. Zakochane pary, po wysłaniu swojego zdjęcia i rejestracji w konkursie, mogą walczyć w Wielkim Finale o nagrodę główną –  wycieczkę z Rainbow o wartości 5 tys. zł. Finał konkursu odbędzie się 14 lutego br. o godz. 18:00 w Galerii Rzeszów.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać zdjęcie zakochanej pary do 13 lutego (do godz. 23:59) na adres: konkurs@galeria-rzeszow.pl, zrobić zakupy z minimum 50 zł i pojawić się na finale konkursu, który odbędzie się w Walentynki (14 lutego br.) w Galerii Rzeszów.

– W specjalnie zaaranżowanej scenerii w klimacie hawajskim z palmami, leżakami i egzotycznymi rekwizytami oraz muzyką na żywo, naszym uczestnikom konkursu zapewnimy wspaniałą zabawę walentynkową z licznymi atrakcjami muzycznymi i konkursami dla zakochanych – mówi Katarzyna Panicz z Galerii Rzeszów.

Zwycięzcy konkursu będą wyłonieni w trakcie konkurencji zręcznościowych, a nagrodę główną – wycieczkę z Rainbow o wartości 5 tys. zł – otrzyma para, która zdobędzie największą liczbę punktów w finałowych konkurencjach.

– Każdy kto weźmie udział w konkursie i finale rozgrywanym w Galerii Rzeszów ma zagwarantowaną jedną z wielu nagród dodatkowych – dodaje Katarzyna Panicz.

Finał konkursu rozpocznie się o godz. 18:00 w Walentynki (14 lutego). Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się tego samego dnia około godz. 20:30. Regulamin konkursu dostępny jest w Biurze Administracji Galerii Rzeszów.

Zdjęcie: Materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama