Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Dzieci i młodzież z trzech rzeszowskich domów dziecka „Mieszko”, „Dobrawa” i „Bolesław” w najbliższą sobotę (26 września) będą miały okazję m.in. zasiąść w super samochodach i z bliska przyjrzeć się motoryzacji marzeń.

W sobotę firma “Global Motors” oraz Domy Dziecka „Mieszko”, „Dobrawa” i „Bolesław” w Rzeszowie organizują dla wychowanków placówek “Global Days”. “Global Motors” od blisko dwóch lat przy al. Armii Krajowej sprzedaje nowe i używane samochody marek premium, m.in. BMW, Audi, Mercedes, Jaguar, Rolls-Royce, Bentley, Ferrari itp.

– Prowadząc salon samochodowy, często odwiedzają nas dzieci z rodzicami oraz młodzież. Nasi goście z bliska chcą dotknąć i posłuchać, jak brzmią superluksusowe i unikalne auta za kilkaset tysięcy złotych, które oferujemy klientom. Pomyśleliśmy, że warto odwrócić tę sytuację i odwiedzić dzieci z naszymi pojazdami – mówi Marcin Kusiak z “Global Motors”. 

“Global Motors” przyjedzie do wychowanków z domów dla dzieci „Mieszko”, „Dobrawa” i „Bolesław” nie bez powodu. – Chcemy przynieść uśmiech na twarze dzieci i pomóc samym placówkom, bo znamy potrzeby ośrodków i ich wychowanków. Przywieziemy też prezenty dzieciom, by nie musiały czekać do Mikołajek – zdradza Marcin Kusiak.

Zdjęcie: Materiały prasowe

– Chcemy również powiedzieć dzieciom, że chcieć to móc – warto mieć i spełniać marzenia. Że warto pracować nad sobą, uczyć się, nie poddawać się i cierpliwie rozwijać swoje talenty oraz umiejętności. Kilka, kilkanaście lat temu wieszaliśmy plakaty supersamochodów nad łóżkiem, śniliśmy o przejażdżce Porsche 911 czy Rolls-Royce’m Wraith. Dziś obcujemy z tymi samochodami na co dzień – podkreśla Adam Motyczyński, współwłaściciel “Global Motors”. 

– “Global Days” to szczególny dzień dla naszych wychowanków. Takie wydarzenia i inicjatywy sprawiają, że potrzeby naszych placówek są zauważalne w środowisku lokalnym, dają mnóstwo radości i uśmiechu dzieciom, a zarazem podkreślają istotę rozwoju osobistego, pracy nad sobą, istotę marzeń i dążeń człowieka – wyjaśnia Małgorzata Bąk, dyrektor placówek, w których przebywa obecnie 35 dzieci i młodzieży w wieku od trzech miesięcy do 22 lat.

“Global Days” rozpoczną się o godz. 11:00 na parkingu przy Domu Dziecka „Mieszko” (ul. Nizinna 30/2). Wśród pojazdów, które zaparkują przed placówką będą auta sportowe, limuzyny oraz samochody terenowe, m.in. Chevrolet Camaro, Jaguary SVR oraz XJ L czy Jeep Wrangler Sahara, o łącznej wartości blisko miliona złotych. 

Zdjęcie: Materiały prasowe

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: