Sukces rzeszowskiej firmy. Jej gra numerem jeden w rankingu Google

Gra „Przyznaj się” rzeszowskiej firmy Simplicity Games zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych gier na urządzenia mobilne w Google Play.

 

W sklepie Google Play można pobrać 2,8 mln aplikacji i gier na smartfony oraz tablety. Do najbardziej znanych aplikacji jak Facebook, Snapchat, czy Pokemon Go, dołączyła również gra „Przyznaj się”. Wyróżnienie rzeszowskiej „apki” wśród milionów pojawiających się z całego świata, pokazuje globalny potencjał, jaki posiadają młodzi twórcy innowacyjnych rozwiązań z Podkarpacia.

„Przyznaj się” jest kolejną propozycją firmy Simplicity Games. W rankingu najpopularniejszych gier Google, aż cztery aplikacje znajdują się w czołowej setce.  Można tam znaleźć gry: „Czółko”, „Co jest grane?” czy flagową „Zgadnij co to?”.  

„Przyznaj się” to gra imprezowa na smartfony i tablety dla kilku osób.  Zasady są proste: trzeba odczytać pytanie a gracze, których ono dotyczy przyznają się i wykonują polecenie. Swoim charakterem zabawa przypomina popularne wśród młodych: Butelkę, Prawda czy wyzwanie.

– Dotychczas można było obserwować, jak młodzi ludzie siedząc w swoim towarzystwie, byli  wpatrzeni w smartfony. Dzięki grom od Simplicity Games, mogą razem spędzać czas na wspólnym poznawaniu się i zabawie w nowoczesny sposób – twierdzi Maciej Ciężar, przedstawiciel rzeszowskiej firmy.

Grę „Przyznaj się”, można pobrać na Androida oraz IOS.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama