Zdjęcie: Materiały prasowe

Jak powstaje interesująca grafika? Na czym polega praca z tabletem graficznym? Jak stworzyć postać do gry? – odpowiedzi na te pytania poznacie podczas warsztatów GRA(fika), organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

ALEKSANDRA WOJNAROWSKA

Warsztaty GRA(fika) są dla uczniów szkół średnich oraz maturzystów.

– To świetna okazja do sprawdzenia swoich predyspozycji do pracy związanej z tworzeniem grafiki, gier czy animacji, np. na potrzeby marketingu. Uczestnicy warsztatów poznają programy Adobe Photoshop i 3ds max, będę mieli okazję pracować z tabletem graficznym. Stworzą również autorskie projekty postaci do gry komputerowej – mówi Agata Warywoda, koordynatorka warsztatów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zajęcia poprowadzą praktycy rzeszowskiej WSIiZ, młody grafik, specjalista w obszarze animacji – Mikołaj Birek oraz doświadczony specjalista w zakresie grafiki komputerowej – Łukasz Bis.

– Jeżeli ktoś wiążę swoją przyszłość z grafiką, multimediami, komunikacją wizualną a dodatkowo chce sprawdzić, jak wyglądają studia na kierunku grafika komputerowa i produkcja multimedialna – koniecznie powinien skorzystać z warsztatów – zachęca Dominik Łazarz, rzecznik WSIiZ.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach od 16 do 19 lipca oraz od 23 do 26 lipca. Zgłoszenia na pierwszą turę przyjmowane są do czwartku (12 lipca), natomiast na drugą do 19 lipca. Udział w warsztatach, które trwają 20 godzin, jest płatny – 50 zł. Zapisy na stronie formularz.wsiz.pl/wg

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama