Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Dzięki Andrzejowi Rzeszutkowi o skokach do wody w Rzeszowie mówi się coraz częściej. Tym razem głównymi bohaterami sportowych emocji będą najmłodsi skoczkowie, którzy swoje umiejętności zaprezentują podczas Grand Prix Stali Rzeszów w Skokach do Wody w najbliższy wtorek (30 sierpnia).

Z wakacjami można pożegnać się na różne sposoby. Jedni wybrali w weekend koncert na Stadionie Miejskim, inni obejrzeli musical „Fame”, a kolejni zdecydowali się na puszczanie baniek mydlanych. W tym repertuarze brakowało jedynie rozrywek o charakterze sportowym.

Tu z pomocą przychodzi pływalnia przy ul. Matuszczaka 9. To właśnie tam we wtorek (30 sierpnia) odbędą się zawody sportowe z cyklu Grand Prix Stali Rzeszów w Skokach do Wody, w których wystąpią najmłodsi rzeszowscy skoczkowie (kat. D i E).

To już druga odsłona tej imprezy, którą tym razem rozpoczną pokazy utalentowanych zawodników Stali. Na trampolinie zaprezentuje się m.in. Kaja Skrzek, tegoroczna dwukrotna mistrzyni Europy juniorów.

Zamim jednak rozpoczną się sportowe emocję, to przychodząc na pływalnię będzie można oddać się emocjom… kinowym, ponieważ na basenie przy ul. Matuszczaka ekipa Doroty Kędzierzawskiej do poniedziałku (29 sierpnia) będzie kręcić zdjęcia do filmu „Żużel”.

Zawody w skokach do wody rozpoczną się o godz. 16:00. Wcześniej od 9:00 do 12:00 będą treningi. Dekoracje zawodników zaplanowano na 18:00.

Organizatorem Grand Prix Stali Rzeszów w Skokach do Wody są ZKS Stal Rzeszów oraz Miasto Rzeszów. Wstęp wolny.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: