Zdjęcie: Youtube.com / Rzeszów News

– Takie zajścia i sytuacje na skateparku są widziane niemal codziennie – zaalarmowali nas w niedzielę Czytelnicy Rzeszów News.

Na nagraniu widać pobicie chłopca. Wokół zabrała się grupa znajomych sprawców, którzy nie reagują na ten bandycki czyn. Dopiero po chwili jedna z dziewczyn daje znak „stop”, a potem bije brawo! Do zdarzenia doszło 21 lipca br. około godz. 17:00.

Film opublikowaliśmy również na naszym facebookowym profilu. Internauci są w szoku:  „Brak słów”, „Dzicz”, „Zwierzęta”, „Patologia”. „Na miejscu rodziców tego biednego chłopca przeczołgałabym po sądach wszystkich po kolei tak, żeby się nie wypłacili do końca życia”. 

Nasz post skomentowały także znane osoby. „Nie bądźmy bezczynni, reagujmy. Nie może być zgody na przemoc i hejt. Na razie są jeszcze młodzi a gdy dorosną? Bez reakcji uznają, że przemoc to coś normalnego” – napisała Elżbieta Łukacijewska, europosłanka PO. 

„Dokładnie tak. To się może skończyć tragedią” – dodała Marta Niewczas, była rzeszowska radna, sześciokrotna mistrzyni świata w karate tradycyjnym, która na Podpromiu prowadzi akademię karate.

Mamy nadzieję, że tym, co się dzieje na skateparku, zainteresuje się podkarpacka policja. Do sprawy wrócimy. 

UWAGA! Na filmie padają wulgaryzmy [18+]. Link do film jest TUTAJ

https://www.youtube.com/watch?v=OCq5ojSGzdc 

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama