Reklama

Niecodzienne zdarzenie pod okrągłą kładką w Rzeszowie. Kierowca autobusu MPK tak gwałtownie zahamował, że dwie pasażerki zostały ranne.

– Do zdarzenia doszło ok. godz. 18:30. Kierowca autobusu miejskiego gwałtownie zahamował w wyniku czego dwie kobiety przewróciły się i zostały ranne. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci – mówi Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji.

W zdarzeniu nie brał żaden inny pojazd.

Okrągła kładka powstała nad al. Piłsudskiego. Została otwarta 17 listopada 2012 r. Kosztowała ponad 12 mln zł. To pierwsza tego typu kładka w Polsce. Pod kładką została zlikwidowana sygnalizacja świetlna, aby rozładować korki w centrum miasta.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Co aakujecie odrazu Pana Ferenca. Kładka? nie potraficie nic zrobic w Rzeszowie. TYLKO TEN GOŚĆ jest czegoś warty. reszta dno, idzcie najlepiej na spot KOD, pokażcie jakimi dnami jesleście. CZEŚĆ ZERO :* Dziękuje ze kładna została wybudowana, inaczej żylibyśly w szopie i korzystali z słomy.

  2. I nawet jakby kosztowała 1pln to i tak jest nie potrzebną fanaberią naczelnego wizjonera stolicy imitacji żałośne nam panującego spalinowego cara Tadeusza…
    Robota się robi…

  3. Kładka nie kosztowała 12 mln zł, powtarzacie bzdury. To był koszt całej inwestycji w postaci remontu ulicy Piłsudskiego, która obejmowała w głównej mierze wymianę instalacji pod jezdnią, a kładka to była tylko część tego przedsięwzięcia.

Comments are closed.