Fot. Tomasz Modras / Rzeszów News. Na zdjęciu Magda Steczkowska
Reklama

„Nic nie może przecież wiecznie trwać” – śpiewała Anna Jantar. Nie sposób się z nią nie zgodzić, ale na szczęście chociaż to co dobre przemija szybko, to jednak zawsze może do nas powrócić. Tak też będzie i tym razem, ponieważ na scenie Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie ponownie zabrzmią wspaniałe przeboje.

– Bardzo się cieszymy, że jest z nami tylu wspaniałych gości, że nasz koncert cieszy się takim zainteresowaniem ze strony mieszkańców Podkarpacia. Wiemy, że wiele osób nie zdążyło kupić biletów na to dzisiejsze wydarzenie. Jest nam bardzo przykro z tego powodu – mówiła podczas grudniowego koncertu „Tribute to Jantar” Ada Fijał, która miała okazję poprowadzić całą imprezę wraz Markiem Kaliszukiem.

Nic jednak straconego, bo kto zimową porą nie miał okazji wysłuchać przepięknych piosenek Anny Jantar w mistrzowskiej aranżacji Krzysztofa Mroziaka, to okazję udziału w koncercie znajdzie wiosną, ponieważ już 2 kwietnia (niedziela) do stolicy Podkarpacia ponownie zawita Arek Kłusowski ze swoją wspaniałą muzyczną ekipą.

 Podczas  „Tribute to Jantar” znów zaśpiewa Magda Steczkowska, a także uczestnicy programów „The Voice of Poland”, „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz „Mam talent” m.in. Jagoda Kret, Marek Kaliszuk czy Kamil Bijoś. Siedem wspaniałych młodych głosów wykona takie przeboje jak „Tylko mnie poproś do tańca”, „Nic nie może wiecznie trwać”, czy „Najtrudniejszy pierwszy krok”, a to wszystko przy akompaniamencie orkiestry na żywo – bandu pod dyrekcją Krzysztofa Mroziaka.

Przypomnijmy, że ten niezwykły projekt muzyczny to dzieło pochodzącego z Rzeszowa Arka Kłusowskiego, który trzy lata temu zrealizował koncert podczas IV edycji „Rzeszowskiego Święta Wokalnego” ku pamięci zmarłej artystki. Ta cykliczna impreza przywraca dawne, ale jednocześnie uwielbiane przez wszystkich piosenki polskich artystów. Repertuar Anny Jantar przyciągnął wówczas w Rzeszowie tłumy widzów.

Ponadto, portal Onet.pl uznał „Tribute to Jantar” za jeden z 12 najlepszych koncertów w Polsce w 2014 roku a z kolei program „Stacja Rzeszów Główny  umieścił koncert wśród najlepszych wydarzeń kulturalnych na Podkarpaciu.

Ci wspaniali wokaliści rzeszowianom podczas koncertu „Tribute to Jantar” ponownie będą szczęście dawać swoimi głosami już 2 kwietnia o godz. 16:00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Bilety w cenie od 85 do 110 zł (w zależności od miejsca na sali) można zamawiać: zbiorowe u Edwarda Małka, tel. 506 55 39 37, biuro@edma.art.pl, www.teatralne.info lub w biurze Impresariatu edma.art (ul. Kościuszki 5/1), tel. 501 285 863, edmaart.impresariat@gmail.com; indywidualne w kasie filharmonii, Podziemnej Trasie Turystycznej lub na stronach www.tributetojantar.pl, www.biletyna.pl  i www.kupbilecik.pl.

Koncertowi „Tribute to Jantar” patronuje Rzeszów News. Mamy dla Was cztery pojedyncze zaproszenia na koncert. Aby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego domu pochodziła Anna Jantar?

Odpowiedzi należy przesyłać do poniedziałku (20 marca) do godz. 20:00 na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: Anna Jantar.

(jg)

Zdjęcie: Materiały organizatorów
Zdjęcie: Materiały organizatorów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: