Zdjęcie: Iinstagram.com / deynn
Reklama

Najwięksi fitmaniacy mieli swoje wzloty i upadki, o czym piszą Deynn i Majewski w swojej książce „Trening Życia”.  Jeśli osobiście chcecie ich zapytać, od czego zacząć walkę o lepszą wersję siebie oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie – przyjdźcie do Galerii Rzeszów na spotkanie autorskie.

Deynn i Majewski są gwiazdami internetu. Trenują miliony Polaków i inspirują ich do walki o lepszą wersję siebie. Są też autorami książki  pt. „Trening Życia”, gdzie po raz pierwszy opowiadają o swoim fitnessowym życiu – zwątpieniach, powrotach i pracy nas sobą, która trwa przez całe życie. Radzą też, od czego zacząć i jak zrobić pierwszy krok do zmiany, a także pomagają zrozumieć tajniki diety i treningu.

„Zaliczyłam tysiące upadków! Tysiące razy się poddawałam. Charakter mam zadziorny i tym razem chciałam pokazać wszystkim wokół i sobie samej, że dam radę! I udało się!” – czytamy słowa Deynn, które znalazły się na okładce książki.

„Mógłbym znaleźć w swoim życiu milion wymówek, by odpuścić. Nie zrobiłem tego. Tak nie zachowuje się mistrz, którym chcę być. Życie nie zawsze polega na tym, by robić to, co łatwiejsze” – dodaje Majewski.

Książka pt. „Trening Życia” w tydzień od premiery wskoczyła na 3 miejsce TOP sprzedaży sieci Empik.

Jeśli szukacie motywacji do ćwiczeń lub kręci was zdrowy tryb życia, a trening jest dla was czymś tak oczywistym, jak oddychanie, to mamy świetną wiadomość – Deynn i Majewski już dziś 28 września o godz. 17:00 pojawią się w Galerii Rzeszów przy fontannie na spotkaniu autorskim, gdzie będą podpisywać książki i pozować do wspólnych zdjęć z fanami.

– Deynn i Majewski obiecują, że spotkają się z wszystkimi osobami, którzy przyjdą, aby się z nimi spotkać – zapewnia Katarzyna Panicz, szefowa marketingu w Galerii Rzeszów.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: