Zdjęcie: Materiały prasowe

Salon GOC Harley-Davidson Rzeszów zaprasza na Harley On Tour 2018. W najbliższy weekend (2-3 czerwca) pasjonaci dwóch kółek mogą osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki H-D.

Harley On Tour 2018 odbędzie się na terenie Harley-Davidson Rzeszów przy ulicy Ludwika Chmury. To wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Harley On Tour, znany również jako Freedom On Tour, to cykl imprez organizowanych dla wszystkich miłośników motocykli.

Podczas wydarzenia pasjonaci dwóch kółek mogą osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. W ramach Harley On Tour pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona 23 maszynami H-D z rocznika 2018, w tym 9 modelami z rodziny Softail, miejskimi maszynami Street i Sportster oraz nowymi motocyklami Touring w edycji Special.

– Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wystarczy okazać dowód osobisty i prawo jazdy kategorii A – zachęca Krzysztof Bienkiewicz z rzeszowskiego salonu H-D. 

Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z dwoma kółkami i jeszcze nieposiadające odpowiedniego stroju motocyklowego, wciąż mogą uczestniczyć w jazdach, bo organizatorzy posiadają ograniczoną ilość kasków, kurtek i rękawic, które są udostępniane bezpłatnie. Jedyne, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w imprezie, to dokonać rezerwacji jazdy testowej.

To druga edycja tej imprezy organizowana przez H-D Rzeszów. W zeszłym roku odbyło się ponad 200 jazd próbnych. Podobnie jak i rok temu, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów. Przez cały weekend na parkingu przy salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów będą dostępne pyszne posiłki przygotowane przez restaurację Lord Jack Rzeszów, orzeźwiające napoje, a dla dzieci słodycze, lody oraz balony.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W sobotę na scenie zainstalowanej przy salonie będą się odbywały koncerty z muzyką na żywo, a przez cały weekend imprezie będzie towarzyszył DJ.

Salon H-D Rzeszów przygotował również atrakcje produktowe: promocję na kolekcjonerską linię odzieży przygotowaną na przypadające w tym roku 115-lecie marki H-D, wyprzedaż poprzednich kolekcji ciuchów z logiem H-D Rzeszów oraz debiut całkowicie nowej kolekcji sygnowanej rzeszowskim salonem Harleya.

Harley On Tour 2018 w sobotę będzie trwał od 10:00 do 19:00, koncerty zaplanowane są na godz. 14:00, 16:00 i 18:00, niedzielna odsłona wydarzenia potrwa od 10:00 do 18:00. Rezerwacje jazdy próbnej należy dokonywać pod numerem telefonu: +48 882 061 655 (Karol).

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama