Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

16 czerwca do Rzeszowa zawita Holi Festival Poland. Przez sześć godzin będzie można się obrzucać kolorowymi proszkami holi. 

Holi Festival Poland w tym roku opanuje prawie 100 różnych miejsc, a wakacyjną mapę Polski pokryje pył radosnych barw. Impreza przywędrowała do naszego kraju z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości.

W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki nie są szkodliwe dla człowieka, bez problemu zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

– Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu. To idealna okazja, aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment – uważają organizatorzy Holi Festival Poland.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W ubiegłorocznej edycji festiwalu wzięło udział około 100 tys. osób. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas festiwalu – co 30 minut – na sygnał DJ-a wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Holi Festival Poland w Rzeszowie odbędzie się 16 czerwca na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego od godz. 15:00 do 21:00. Udział w imprezie jest bezpłatny. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama