Reklama

– Rzeszowscy kibice są najlepsi nie tylko w Polsce. Są zdecydowanie najlepsi w Europie. Gdziekolwiek nie jedziemy zawsze są z nami – mówi środkowy Asseco Resovii Russell Holmes.

Amerykanin o rzeszowskich kibicach wypowiedział się dla serwisu Aktualności.siatkowka.org po sobotnim zwycięstwie Asseco Resovii nad PGE Skrą Bełchatów 3-1. Holmes w meczu nie zagrał, ale nie szczędził pochwał dla fanów Resovii.

„Rzeszowscy kibice są najlepsi nie tylko w Polsce. Grałem w bardzo wielu miejscach na świecie i jestem tego pewien. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że są zdecydowanie najlepsi w Europie. Gdziekolwiek nie jedziemy zawsze są z nami” – mówi Russell Holmes.

Podkreślił, że rzeszowscy kibice nigdy nie pozostają obojętni na to, co się dzieje na boisku.

„Wchodzą w swojego rodzaju interakcję z zawodnikami co wczoraj można było dostrzec zwłaszcza w kontakcie z Krzyśkiem Ignaczakiem czy Marko Ivoviciem co jest fantastyczne. Wiadomo, że nawet w tym sezonie były momenty trudne, jednak oni nas nie opuścili i zawsze razem z nami walczyli do ostatniej piłki. To jest niesamowite i dlatego bardzo mnie to cieszy, że dostałem szansę być na to by być częścią tego wszystkiego” – powiedział Holmes.

Co jeszcze mówił Amerykanin? Czytaj TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: