Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Rzeszów znalazł się na liście 14 polskich miast, w których Huawei, znany producent smartfonów, 5 października br. będzie rekrutował pracowników. 

Huawei zatrudni ponad 100 specjalistów sprzedaży. Ponad połowa z nich ma pracować w pierwszym w kraju flagowym sklepie Huawei, który niedługo zostanie otwarty w Warszawie.

Rekrutacja odbędzie się 5 października – spotkania z kandydatami będą prowadzone w 14 polskich miastach, w tym w Rzeszowie. Huawei poszukuje zarówno menadżerów, jak i sprzedawców i konsultantów, odpowiedzialnych za kontakt z klientem na różnych etapach sprzedaży.

– Jesteśmy przekonani, że praca w Huawei, ambitnej, globalnej firmie, to unikalna okazja do budowania osobistej kariery – mówi Jefferson Zhang z Huawei Polska.

– Praca w naszej firmie to fantastyczne doświadczenie zawodowe, które pozwala rozwijać skrzydła – przekonuje Dorota Natalia Haller, dyrektor marketingu i komunikacji w Huawei Polska.

Nowych pracowników dla Huawei zatrudni firma Adecco. Opisy stanowisk są na stronie consumer.huawei.com/pl/campaign/rekrutacja. Zgłoszenia należy kierować na adres: huawei@adecco.com

Huawei jest liderem rynku smartfonów w Polsce. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. 6 tys. zł! No rozumiesz to? To jest niemożliwe, tak? Żeby ktoś za tyle pracował.
    No albo złodziej, albo idiota. To jest niemożliwe tak? Żeby ktoś za tyle pracował. Ona mówi, że jej koledzy z uczelni to w ogóle się w głowę pukają, bo nie wierzą. Jak uwierzą, to się w głowę pukają – co ona tu jeszcze robi?!

  2. Nowych pracowników dla Huawei zatrudni firma Adecco – w d*pe sobie taką pracę wsadźcie, każdy w Rzeszowie wie jaki b*rdel jest w tych agencjach pracy TYMCZASOWEJ zwłaszcza na infolinii neostraty (tam teraz dają etaty ale nikt ich nie chce taki zrobili gułag)

Comments are closed.