Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Rzeszów po raz drugi zapulsuje w rytmie „Tonów”. Festiwal odbędzie się w dniach 30-31 lipca. 

Festiwal muzyki alternatywnej „Tony” po raz pierwszy odbył się w 2020 roku w przestrzeniach Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. „Tony” zastąpiły Festiwal Przestrzeni Miejskiej. W dniach 31 lipca – 1 sierpnia na dwóch scenach wystąpiło 8 artystów: Rosalie, Sanah, Erith, ZAMILSKA, a także Niemoc, Perfect Son, Coals i AGIM.

W tym roku odbędzie się druga edycja festiwalu, którego organizatorem jest Estrada Rzeszowska. Estrada poinformowała, że „Tony” odbędą się w dniach 30-31 lipca także w budynku rzeszowskiego BWA. 

– Na scenie staną artyści, którzy poruszają się poza utartymi szlakami muzycznymi, a w swojej twórczości eksperymentują z różnymi gatunkami, m.in. indie i art pop, r&b, elektroniką, industrial, synth pop. „Tony” to oryginalni twórcy, kameralna atmosfera, komfort słuchania – zapowiada Estrada Rzeszowska. 

Wkrótce mamy poznać artystów, którzy wystąpią na drugich „Tonach”. Organizatorzy zapewniają, że „będzie różnorodnie i baaardzo przyjemnie”. Ceny biletów też jeszcze nie są znane. Bieżące informacje o festiwalu możecie sprawdzać także na www.festiwaltony.pl. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama