Inauguracja nowego sezonu Asseco Resovii w Galerii Rzeszów. Z gwiazdą muzyczną

Zdjęcie: Materiały prasowe

Piękna i zdolna wokalistka oraz przystojni siatkarze – jeśli nie macie planów na sobotę (6 października), to koniecznie musicie wpaść do Galerii Rzeszów na koncert Moniki Lewczuk i prezentację zawodników Asseco Resovii na nowy sezon 2018/2019.

Mamy październik, a więc zgodnie z tradycją w Galerii Rzeszów odbędzie się prezentacja nowego składu Asseco Resovii przez nadchodzącym nowym sezonem siatkarskim. Siatkarskie święto rozpocznie występ gościa specjalnego – Moniki Lewczuk, która koncertowo rozgrzeje publiczność w rytmie swoich największych przebojów, m.in. „Ty i Ja”. 

Po muzycznej rozgrzewce, przed fanami wystąpią zawodnicy Asseco Resovii z przedstawicielami sztabu i klubu. – Już szósty sezon z rzędu Asseco Resovia inauguruje nowy sezon w Galerii Rzeszów. Wspólnie z zarządem klubu rokrocznie staramy się, aby oficjalna prezentacja nowej drużyny miała uroczysty i wręcz spektakularny charakter – mówi Katarzyna Panicz, event manager Galerii Rzeszów.

Galę uświetnią pokazy w wykonaniu tancerzy z Akademii Tańca Jazzowego „senSDance” oraz Street Life. Będzie mnóstwo niespodzianek i konkursów, w których do wygrania będą pamiątkowe nagrody i gadżety siatkarskie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podczas prezentacji odbędzie się również akcja charytatywna na rzecz 9-letniej Wiktorii, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem i niedowładem nóżek. Na licytację podczas gali przekazano od mistrza świata Damiana Schulza koszulkę treningową reprezentacji Polski oraz koszulkę polo z jego autografem, a od Asseco Resovii – koszulkę klubową z autografami wszystkich zawodników.

Prezentacja siatkarzy oraz koncert Moniki Lewczuk rozpocznie się o godz. 17:00 na poziomie -1 w Galerii Rzeszów. Wstęp bezpłatny.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama