Reklama

Lato nieodłącznie wiąże się ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Nasze ogrody ponownie stały się miejscem, w którym chcemy odpoczywać. Warto zastanowić się, czy nasze oazy cieszą oko i są funkcjonalne. Być może zastanawiasz się, jak odświeżyć swój kawałek zieleni? Podpowiadamy, gdzie znajdziecie ciekawe inspiracje i rozwiązania.

Popularność ogrodów i działek rekreacyjnych znacząco wzrosła w ostatnim czasie. Na pewno niemały wpływ miała na to pandemia koronawirusa. Ceny domów z przysłowiowym kawałkiem zieleni stale rosną, a chętnych na zakup nie brakuje. Wiążę się to także z faktem, że ogrody niosą ze sobą ogrom zalet. W tych miejscach odpoczywamy, uprawiamy owoce i warzywa, spędzamy czas z najbliższymi.

Ogród to także wizytówka właściciela. Zadbany i wypielęgnowany znacząco podkreśla walory wizualne posesji, cieszy oko posiadacza i wzbudza uznanie sąsiada. Warto więc dbać i rozwijać ogródek, by sprawiał radość i wzbudzał dumę.

Ogród wystawowy w Rzeszowie

zdjęcie: materiały partnera

Ogrody wystawowe to miejsca, w których możemy poszukać inspiracji dla swojego otoczenia. Takie punkty pokazują różne możliwości dotyczące produktów dla małej architekturykostek brukowych, płyt tarasowych, ogrodzeń czy palisad i obrzeży. To miejsca przygotowane specjalnie po to, by klient mógł zweryfikować podane rozwiązania i dopasować koncepcję dla swojego ogrodu.

W naszym mieście taki punkt pojawił się przy ul. Warszawskiej. Jest to ogród firmy Styrobud, pieczołowicie budowany przez ostatni rok. Styrobud to nasz lokalny producent kostki brukowej i ogrodzeń, który konkuruje z największymi firmami z tej branży w Polsce. Firma z Trzebosi chwali się jakością swoich produktów, jest także doceniana przez klientów jak i wykonawców. Niektórzy kojarzą ją przez żółte betoniarki, które spotkamy w Rzeszowie i na całym Podkarpaciu.

zdjęcie: materiały partnera

Ogród wystawowy firmy Styrobud ma ok. 1330 m kw. Został zaprojektowany przez głównego architekta krajobrazu w firmie – Małgorzatę Hadałę, której wiedza, doświadczenie i kreatywność pozwoliła stworzyć zaawansowany projekt, łączący w sobie nowoczesne rozwiązania i ciekawe koncepcje architektoniczne.

Znajdziemy tu bardzo ciekawe rozwiązania. Ogrodzenia gładkie Fini™ (obecnie dominujący typ murów w Polsce) tworzą tu rozmaite wzory i kompozycje, które powinny zainteresować osoby planujące ogrodzić swoją posiadłość. Pustaki te bywają tu wykorzystywane także jako elementy paleniska, donic ogrodowych czy nawet siedzisk. Znajdziemy tu także ogrodzenia łupane Vero™, które swoim wyglądem przypominają kamień naturalny. Ciekawa opcja dla tradycyjnej aranżacji.

Dla osób szukających rozwiązań związanych z wykończeniem tarasu, producent przygotował kostki brukowe, płyty tarasowe i palisady. Elementy te tworzą tu piękne ścieżki, alejki, schody i place. Różne łączenia kolorów i produktów podpowiadają jak powinien wyglądać domowy taras i nie tylko.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!
zdjęcie: materiały partnera

Znajdziemy tu także nowość z oferty producenta – piwniczkę ogrodową. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie Polaków na magazynowanie wina i żywności w swoich ogrodach. Ekspozycja piwniczki jest otwarta od poniedziałku do piątku – można więc zobaczyć na własne oczy, jak rozwiązania naszych dziadków ponownie stają się modnym sposobem na przydomowy magazynek.

zdjęcie: materiały partnera

Ogród przy ul. Warszawskiej jest chętnie odwiedzany. Przychodzą tu młode małżeństwa z dziećmi, a także ludzie starsi. Otoczenie zieleni, fontanny i szumiące cieki wodne wprowadzają atmosferę relaksu i pozwalają się wyciszyć i odpocząć. Warto dodać, że ogród jest czynny całą dobę. Można wybrać się tu także w nocy. Atrakcyjne oświetlenie zewnętrzne ogrodu wnosi nowy wygląd w prezentacje produktów dla domu.

Dział Projektowy i Biuro Obsługi Klienta

Przy ogrodzie znajdziemy także dział projektowy, gdzie architekci krajobrazu firmy Styrobud mogą zaoferować indywidualne koncepcje aranżacji kostki brukowej, które oprócz walorów wizualnych, będą także przemyślane pod kątem ergonomii przyszłej inwestycji.

Nieopodal działu projektowego znajdziemy również biuro obsługi Klienta, w którym możemy dokonać zakupu detalicznego produktów firmy, a także uzyskać fachową pomoc w zakresie doradztwa związanego z produktami i nie tylko.

Ogród wystawowy można odwiedzać o każdej porze dnia i nocy, dzięki zastosowanemu oświetleniu. 

Dział obsługi klienta czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-17.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00.

Dział projektów jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.  

Zapraszamy do wizyty i znalezienia inspiracji dla siebie i swojego otoczenia.

 

Reklama