Zdjęcie: Pixabay

W sobotę w Rzeszowie przebojowe warsztaty dla młodzieży InstaWOW. Poprowadzi je influencerka Natalia Barańska. W piątek ostatni dzień zapisów.

Bezpłatne warsztaty odbędą się 5 listopada w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a. InstaWOW poprowadzi Natalia Barańska, magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją PR.

Warsztaty są dla wszystkich osób, które prowadzą publiczne profile w mediach społecznościowych lub chcą w przyszłości zajmować się marketingiem on-line i poznać narzędzia pracy e-marketera.

Uczestnicy InstaWOW dowiedzą się, jak tworzyć treści promocyjne, przygotowywać strategie komunikacyjne, poznają zasady webwritingu i narzędzi e-marketingowych, nauczą się tworzyć filmy w Instagram Stories, fotografie instagramowe, czy profesjonalny wizaż.

Natalia Barańska szkoli z marketingu w mediach społecznościowych i sztuki montażu video telefonem, na co dzień pracuje jako dyrektor ds. marketingu w video agencji, kreuje i wdraża strategie komunikacji marek, prowadzi kanały social media i jest influencerką.

Prywatnie Barańska ma 10-letnie doświadczenie jako choreograf młodzieżowych grup tanecznych oraz jest zwyciężczynią 20 konkursów piękności.

Sobotnie warsztaty InstaWOW potrwają od godz. 10:00 do 19:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty prowadzone będą jeszcze w piątek (4 listopada), od godz. 8:00 do 16:00. InstaWOW wspiera UNICEF. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama