Reklama

RoboPark jest międzynarodową wystawą robotów, której fenomen potwierdzają miliony widzów odwiedzających ją każdego roku. Można rzec, że jest to XXII wiek…

Jedyna w tej części świata interaktywna wystawa robotów będzie trwała od 9 października do 8 listopada w Millenium Hall przy al. Majora Wacława Kopisto 1 w godzinach 10:00-19:00 (za wyjątkiem poniedziałku). Wszyscy jej goście zyskają unikalną możliwość poznania najsławniejszych robotów z całego świata, w tym wielu zwycięzców prestiżowych nagród CES 2020.

W tym roku organizatorzy przygotowali szereg atrakcji skierowanych zarówno dla najmłodszych uczestników, jak i ich nieco starszych opiekunów i rodziców.

Poza możliwością zobaczenia ponad 70 interaktywnych robotów każdy gość RoboParku będzie mógł wziąć udział w licznych warsztatach, grach i zabawach, udać się na jeden z wielu wciągających występów, a także wypróbować każdą z 8 stref wirtualnej rzeczywistości.

O ich dobre samopoczucie i wyśmienitą zabawę zadbają roboty – m.in. humanoidalny Pepper, który zaskoczy swoją życzliwością oraz prawdziwa gwiazda festiwalu – robot-barista Monty, który udowodni, że kawa parzona przez roboty smakuje naprawdę nieziemsko!

Na wystawie zostaną zaprezentowane roboty najnowszej generacji — czworonożny Unitree A1, który znakomicie wciela się w rolę domowego zwierzątka, a także Prombot ROBO-C — który wygląda jak prawdziwy człowiek!

Zabierz swoje dziecko i odwiedź nas w Millenium Hall. Czekamy na Ciebie w dniach 9 października – 8 listopada (za wyjątkiem poniedziałków).

Bilety kupisz wygodnie za pomocą strony robo-park.pl. A jeśli zrobisz to do 8 października — zyskasz atrakcyjną zniżkę aż 20%! Bilety można zakupić również bezpośrednio w kasie zlokalizowanej na terenie wystawy.

Specjalne środki bezpieczeństwa

Organizatorzy zapewniają, że wystawa będzie odbywać się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Maksymalna liczba osób mogących przebywać na wystawie zostanie ograniczona. Każdy uczestnik otrzyma dostęp do środków dezynfekujących. Roboty oraz inne urządzenia będą dezynfekowane po każdym użyciu. Wszyscy pracownicy będą w maseczkach oraz rękawiczkach jednorazowych. Liczba personelu zostanie dostosowana do rekomendacji, a oprowadzanie gości będzie prowadzone z zachowaniem zasad dystansu społecznego.

Adres wystawy:  

Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall, parter
Al. Kopisto 1
35-315 Rzeszów

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: