Zdjęcie: Materiały Promedica24

Chciałabyś pracować za granicą podczas wakacji? Kusi cię perspektywa wyższych zarobków? Okazją ku temu jest wyjazd do pracy w Anglii na 90 dni z wynagrodzeniem około 20 tys. zł netto! Współpracując z Promedica24 nie musisz martwić się formalnościami, organizacją wyjazdu i pobytu. Zadba o to opiekun kontraktu, który czuwa nad pobytem opiekunów w Wielkiej Brytanii.

Wiele osób decyduje się na podjęcie pracy za granicą, oprócz powodów finansowych, ze względu na ciekawość świata, chęć poszerzenia horyzontów. Jednym z bardziej popularnych kierunków nadal jest Anglia. Praca w tym kraju może być korzystnym i inspirującym doświadczeniem dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Choć emigracja zarobkowa często kojarzy się z pracą w barze lub na budowie, jest wiele innych zawodów, w których także można znaleźć zatrudnienie. Takim zawodem jest opiekun/ka osób starszych w tzw. w systemie „live in care”, czyli z zamieszkaniem w domu podopiecznego.

Akcja promocyjna „Lato w UK” z Promedica24!

– Lato to dobry moment na zarobienie konkretnych pieniędzy. Niepowtarzalna okazja, aby zarobić nawet 20 tys. zł jako opiekun/ka seniorów w Wielkiej Brytanii. To również fantastyczna możliwość dla studentek, nauczycielek czy pielęgniarek, które nie mają możliwości wyjazdu poza okresem letnim – mówi Ewa Nowak, specjalista ds. rekrutacji w oddziale Promedica24 w Rzeszowie.

Warto zaznaczyć, że wynagrodzenie jest atrakcyjne, ponieważ kwota wpada bezpośrednio do kieszeni. Pracując z Promedica24 opiekunowie nie ponoszą kosztów podróży, pobytu, wyżywienia czy szkoleń. Dodatkowo, wynagrodzenie za wyjazd rozliczane jest zgodnie z brytyjskimi zasadami podatkowymi. Oznacza to, że kwota 20 tysięcy złotych jest praktycznie wynagrodzeniem netto.

Kto może pracować jako opiekun/ka?

– Znajomość języka to podstawa. Osoby zainteresowane pracą w Anglii muszą znać język angielski na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece, jako wolontariusz lub potrafią wykazać się inną działalnością pro-społeczną. Nasza firma organizuje także liczne kursy i szkolenia, dzięki czemu nawet osoby bez wieloletniego doświadczenia są odpowiednio przygotowane do pracy w charakterze opiekunki – wyjaśnia Ewa Nowak.

Zarobki, ubezpieczenie i zorganizowany transport

Wiele osób zastanawia się czy może zdecydować się na pracę w charakterze opiekuna seniorów. – Nie jest to łatwa, ale na pewno dobrze płatna praca. Co ważne, jest w pełni legalna i – w przeciwieństwie do tzw. pracy na czarno – bezpieczna. Dodatkowo umowa z rzetelną firmą, zapewnia również pełną opiekę podczas pobytu w Anglii i dbałość o odpowiednie, dopasowane miejsce pracy – zachęca Ewa Nowak.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w charakterze opiekunki/a osób starszych lub chcesz zasięgnąć więcej informacji, odwiedź rzeszowski oddział Promedica24 przy Placu Śreniawitów 9/5, tel. 514 780 464. Promedica24 czeka na chętnych od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Promedica24

To dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. W ciągu 12 lat działalności firmy do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 27 tysiące opiekunek. Liczba klientów firmy przekroczyła 19 tysięcy.

Promedica24 świadczy usługi opieki domowej klientom na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Słowacji i Bułgarii. Zapewnia legalną formę współpracy i organizację pobytu za granicą. Usługi Promedica24 zostały wyróżnione certyfikatem jakości ISO.

Więcej informacji na www.promedica24.com.pl 

Zdjęcie: Promedica24
NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama