Zdjęcie: Andrzej Błoński / Rzeszów News

W 2020 roku Święta Paniagi w Rzeszowie nie było, ma być w tym roku, choć do końca zapewne będzie ważył się jego los. Wystawcy, którzy chcą wziąć udział w jarmarku, mogą się już zgłaszać.

Estrada Rzeszowska, współorganizator Święta Paniagi (3 maja), ogłosiła nabór wystawców do jarmarku, który jest nieodłącznym elementem święta najstarszej i zarazem najbardziej reprezentacyjnej ulicy Rzeszowa (dawna Paniaga). 

W 2020 roku Święto Paniagi miało się odbywać pod znakiem kultury amerykańskiej, ale święto skutecznie zablokowała pandemia koronawirusa. Motywem przewodnim tegorocznego jarmarku rękodzieła i produktów regionalnych będzie „Klimat galicyjski”. 

W jarmarku mogą wziąć udział firmy, ludzie z pasją, stowarzyszenia, fundacje lub inne instytucje, które mają do zaprezentowania ciekawą ofertę produktową lub usługową, wystawcy posiadający w swojej ofercie artykuły spożywcze oraz rękodzielnicy

Oferty wystawców przyjmowane są od wtorku (16 marca) do 4 kwietnia do godz. 15:00. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: jarmarknapaniadze@gmail.com. Wyniki zgłoszeń będą znane najpóźniej 9 kwietnia. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każdemu wystawcy zostanie udostępniona przestrzeń 3×2 m. Większą otrzymają tylko ci, którzy zaprezentują odwiedzającym wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Każdy wystawca będzie musiał wpłacić kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie zwrócona po Święcie Paniagi. 

Liczba miejsc jest ograniczona. Pytania w sprawie jarmarku można kierować na adres mailowy: jarmarknapaniadze@gmail.com lub dzwoniąc na numer +48 500 048 200 w godzinach 11:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama