Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują 26-letniego Dawida Więcka. Mieszkaniec Jarosławia zaginął w poniedziałek 6 sierpnia br. 

Od godzin nocnych Dawida Więcka poszukuje kilkudziesięciu policjantów i strażaków. We wtorek wieczorem rodzina zgłosiła jego zaginięcie. 26-latek po raz ostatni widziany był na terenie Jarosławia w poniedziałek rano (6 sierpnia). Od tamtej pory, mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci w trybie alarmowym rozpoczęli poszukiwania Dawida Więcka. W akcji bierze udział kilkudziesięciu policjantów i strażaków, którzy przy poszukiwaniach wykorzystują m.in. łodzie, sprawdzając rzekę San. Wykorzystano również psa tropiącego.

Dawid Więcek ma ok. 185 cm wzrostu, waży 70 kg, ma szczupłą budowę ciała, ciemne, krótkie włosy, oczy niebieskie, uzębienie pełne. 26-latek w dniu zaginięcia był ubrany w niebieskie spodnie dżinsowe, buty w kolorze moro. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby, które mają informacje, mogące przyczynić się do odnalezienia Dawida Więcka, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego 50, osobiście lub telefonicznie: 16 6240310, 16 6240311.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama