Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Cały czas można polecieć na jesienny urlop z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. Touroperatorzy i przewoźnicy wydłużają czas połączeń.

Sezon wakacyjny w branży lotniczej jeszcze się nie skończył, a jesień jest również świetnym okresem do wypoczynku – uważa Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

W ofercie Jasionki są loty do Chorwacji, Włoch, Turcji, Grecji czy Egiptu. – Każdy powinien znaleźć coś dla siebie – uważa Hamryszczak.

Tego lata podróżni najchętniej wybierają urlopy w Turcji, biura podróży sprzedają pakiety do Bodrum (do 26 października) oraz do Antalyi (do 30 października). Greckie kierunki, czyli Kefalonia, Kreta, Rodos i Zakynthos, są w ofertach do pierwszych dni października.

Jesienią można udać się także na urlop do Egiptu, w malowniczy region Sharm el Sheikh.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dużą popularnością cieszy się chorwacki Zadar, dokąd Ryanairem można polecieć do końca września – dwa razy w tygodniu. Wizz Air w siatce połączeń cały czas ma Rzym, do którego do końca października oferuje trzy połączenia tygodniowo, a zimą będzie latał dwa razy.

Z kolei liniami LOT co poniedziałek można się dostać do Newark (USA). Z Jasionki codziennie można polecieć także do Warszawy (LOT-em) i Monachium (Lufthansą). To lotniska, w których przesiada się wielu pasażerów na dalsze i dłuższe trasy.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama