Zdjęcie: Materiały Heliosa

Po 100 dniach zamknięcia kina sieci Helios wrócą zarówno z premierowymi filmami, jak i nowymi projektami specjalnymi.

Kino Helios przy al. Powstańców Warszawy 14 w Rzeszowie zacznie działać od 3 lipca. Seanse będą odbywać się w godzinach wieczornych – mówi Jacek Łobaczewski, dyrektor zespołu kin Helios w Rzeszowie. – Obiekt jest przygotowany zgodnie z wszelkimi wymogami higieny i bezpieczeństwa, które ogłosił Główny Inspektor Sanitarny.

Helios w Galerii Rzeszów pozostanie zamknięty. – Są kwestie, które nas wstrzymują, ale w ciągu tygodnia to kino też otworzymy – deklaruje dyrektor Łobaczewski.

Kino na Powstańców Warszawy przygotowało różnorodny repertuar. – Młodszych widzów z pewnością porwie animacja Disneya „Naprzód” oraz pełna przygód ekranizacja dla całej rodziny „Czworo dzieci i COŚ” – słyszymy od przedstawicieli kina.

Na widzów dorosłych czeka przejmująca historia „Tylko sprawiedliwość”, romans „Coś się kończy, coś zaczyna” i ostatni film Jana Komasy – „Sala samobójców. Hejter”.

Seanse prywatne i Złota Kolekcja

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Od 3 lipca w kinie możliwe będzie wykupienie seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez siebie filmu (z listy najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy) w gronie przyjaciół i rodziny. Liczba widzów takiego seansu nie może przekroczyć 20. Cena pokazu wynosi 200 zł.

Od 7 lipca Helios otworzy cykl „Złota Kolekcja Kina”. W jego ramach kino Rzeszowie co wtorek zaprezentuje najgłośniejsze filmy w historii X Muzy. Pierwszy w repertuarze jest amerykański film muzyczny z 1927 „Śpiewak Jazzbandu”.

Na liście klasyków, które pokaże Helios, znajdują się też „Tramwaj zwany pożądaniem” z Marlonem Brando, kultowe „Deszczowa piosenka” i „Casablanca” oraz film, który przyniósł sławę Jamesowi Deanowi – „Buntownik bez powodu”.

Jacek Łobaczewski przekonuje, że kino to już nie tylko filmy, a atrakcji będzie w nim coraz więcej. – Planujemy m.in. koncerty. Na razie nie mogę powiedzieć więcej. Dozujemy informacje. Wkrótce podamy ich więcej – deklaruje. 

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama