Reklama

Budujesz dom? Urządzasz mieszkanie lub ogród? A może dopiero szukasz swoich czterech kątów? Odwiedź Targi Home Design, Targi Garden Expo oraz Podkarpacką Giełdę Domów i Mieszkań już 12-13 września w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Weź udział w pokazach florystycznych, warsztatach z urządzania wnętrz i zainspiruj się na jesień! Zobacz bogatą ekspozycję wystawienniczą na Home&Garden oraz poznaj ofertę deweloperów i lokalnych biur nieruchomości. Podczas wydarzenia organizatorzy zadbają o najwyższy poziom ochrony sanitarnej.

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego organizuje
wielkie wydarzenie ogrodniczo-wnętrzarskie – Home&Garden. W dniach 12-13 września
2020 r. odbędzie się III edycja Targów Aranżacji Wnętrz Home Design III edycja Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo stworzą jeden blok tematyczny dedykowany wszystkim fanom zarówno pięknych ogrodów, jak i wnętrz. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Podkarpacka Giełda Domów i Mieszkań, na której zaprezentowana zostanie szeroka oferta podkarpackich inwestycji mieszkaniowych i mieszkań z rynku wtórnego.

Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje najnowsze trendy 2020!

Home&Garden to synonim bogatej ekspozycji wystawienniczej. Przeszło 100 wystawców
zaprezentuje szeroki i różnorodny asortyment produktów wnętrzarskich i ogrodniczych. 12-13 września 2020 r. w podrzeszowskiej Jasionce, w najnowocześniejszym na Podkarpaciu
obiekcie wystawienniczym każdy uczestnik targów będzie mógł zobaczyć oraz zakupić rzeczy przydatne do ogrodu czy wnętrza. Wystawcy pokażą szeroki asortyment produktów
wnętrzarskich i ogrodowych, oryginalnych odmian roślin i środków ochrony.

Siła tkwi w kwiatach – Konferencja florystyczna The Power of Flower!

Florystyka to prężnie rozwijająca się branża. Szeroko rozumiane kompozycje kwiatowe są
obecne w naszym codziennym życiu. Z myślą o popularyzacji florystyki, kreowaniu trendów, a także o poszerzaniu wiedzy na temat kompozycji kwiatowych i ogrodnictwa Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictw SITO organizuje niezależną konferencję florystyczną The Power of Flower uwieńczoną Kwiatowym Show w Dolinie Lotniczej. Na scenie będzie można zobaczyć takie gwiazdy jak: Piotr Marzec, Elżbieta Kosydar oraz innych uznanych w Polsce, a także na świecie mistrzów florystyki.

Twórcze warsztaty i atrakcje dla rodzin!

Dla tych, którzy pragną spróbować własnych sił w układaniu kompozycji kwiatowych,
projektowaniu ogrodu czy urządzania mieszkania organizatorzy przygotowali duży wybór
warsztatów. Najciekawiej prezentują się te, podczas których uczestnicy wraz z prowadzącym krok po kroku będą mogli stworzyć swój własny ogród w słoju, zielony obraz z mchu czy budkę dla ptaków. Te ostatnie warsztaty to nie lada gradka dla maluchów. To w ramach tych zajęć dzieci powyżej ósmego roku życia będą mogły majsterkować.

Home & Garden to święto dla całych rodzin. Jedną z głównych atrakcji dla dzieci będzie pasieka edukacyjna. Maluchy nie tylko poznają magiczny świat pszczół, ale też będą mogły zapoznać się z anatomią pszczoły miodowej czy tym, jak powinno prowadzić się pasiekę.

Strefa wiedzy na temat ogrodnictwa i aranżacji

Warsztaty to nie jedyne atrakcje przygotowane dla uczestników wydarzenia. Oprócz praktycznych umiejętności wszyscy odwiedzający targi Garden Expo i Home Design będą mieli jedyną taką sposobność do zapoznania się z wyzwaniami, rozwiązaniami i problemami, z jakimi spotykają się architekci, projektując wnętrze czy ogród. Co więcej, każdy, kto weźmie udział w tematycznych prelekcjach, dowie się ciekawych informacji na temat tajników aranżowania małych pomieszczeń czy domów np. w stylu industrialnym. Zaproszeni prelegenci tacy jak: Katarzyna Tworek, Wojciech Domański, Piotr Patoczka, Anna Sołtysik czy Anna Baran, omówią i podzielą się wiedzą z zakresu ogrodnictwa, pszczelarstwa, architektury krajobrazu, pielęgnacji i ochrony roślin oraz aranżacji wnętrz. Szczegółowa agenda dostępna jest TUTAJ.

Konkursy dla Wystawców Targów Garden Expo i Home Design

Wielkiemu blokowi targowemu HOME & GARDEN towarzyszyć będą konkurs, w ramach których wybrane zostaną najlepsze stoiska i produkty targów zarówno w strefie Home Design, jak i Garden Expo. Zwycięskie firmy wyłaniać będzie specjalnie powołana komisja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi drugiego dnia wydarzenia – 13 września.

Zasady bezpieczeństwa na targach w związku z pandemią COVID-19

Gospodarz obiektu G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich uczestników, wystawców, odwiedzających, partnerów
serwisowych i pracowników, co jest dla niego najwyższym priorytetem, wprowadza zaostrzone zasady bezpieczeństwa.

W trakcie trwania targów organizator zapewnia:

– odpowiednią ilości urządzeń do dezynfekcji rąk i tablic informacyjnych
rozmieszczonych na całym terenie obiektu;

– zwiększoną częstotliwość i intensywność czyszczenia obszarów o dużym natężeniu
ruchu oraz często używanych powierzchni;

– świeże powietrze;

– wprowadzenie przejrzystego zarządzania ruchem odwiedzających na terenach
targowych, aby utrzymać dystans i pomóc każdemu znaleźć właściwą drogę.

Ponadto od uczestników wydarzenia wymagana jest:

– pełna rejestracja elektroniczna;

– deklaracji potwierdzającej dobry stan zdrowia;

– zakrywanie ust i nosa

– zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego.

Ważne informacje:

Termin: 12-13 września 2020 r.

Godziny otwarcia: 10:00 – 17:00

Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953

Bilety wstępu dostępne tylko online (TUTAJ) w cenie 15 zł

➢ dzieci do 12 roku życia: bezpłatnie – wymagana rejestracja – TUTAJ.

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: