Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Mini prelekcje, mini szafing oraz wymiana wizytówkowa – to część atrakcji cyklu „Szpilką w Sedno 3”, który Rzeszowski Dom Kultury organizuje w swoich czterech filiach. 

Jesienny cykl spotkań rozpocznie się w najbliższą sobotę 20 października „Dniem Otwartym” w RDK filia Krynicka przy ul. Krynickiej 1. Spotkanie obejmie trzy mini prelekcje, mini szafing, czyli wymianę ubrań oraz wymianę wizytówkową.

Organizatorzy zachęcają do przewietrzenia swoich szaf oraz przyniesienia ubrań, akcesoriów, które uczestniczki chcą oddać lub wymienić na inne. RDK zaprasza także do podzielenia się swoją pasją i zabrania ze sobą wizytówek.

– „Szpilką w Sedno” to nie tylko ciekawe spotkania i warsztaty dla kobiet, ale także okazja, by spędzić wspólnie czas, nawiązać nowe znajomości, wymieniać się doświadczeniami oraz nawzajem inspirować – twierdzi Daniel Czarnota z RDK. 

Jesienna edycja „Szpilką w Sedno” odbywać się będzie w czterech filiach RDK: Staroniwa, Krynicka, Widokowa oraz Zwięczyca. Nowością „Szpilek….” będzie spotkanie ze znaną, fantastyczną kobietą, czyli „Szpilka z pasją”. Odbędą się również trzy warsztaty o różnorodnej tematyce. 

Spotkania i warsztaty są dla osób powyżej 16. roku życia. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się w RDK filia Staroniwa przy ul. Staroniwskiej 46, tel. 17 860 33 03 (od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-19:00).

W przypadku warsztatów, po dokonaniu zapisu telefonicznego należy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia oraz uiścić opłatę za uczestnictwo.  

PLAN SPOTKAŃ”

– 20 października, godz. 10:00 – 14:00 filia Krynicka (ul. Krynicka 1)             

„Dzień Otwarty”: trzy mini prelekcje („Makijażowy misz – masz”, „Dieta dla urody”, „Piękna skóra jesienią”), kobieca kawiarenka: mini szafing, wymiana wizytówek. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Spotkanie ma charakter otwarty.

– 27 października, godz. 10:00-13:00 filia Staroniwa (ul. Staroniwska 46)

„Wstydliwy wstyd”: warsztaty dotyczące wstydu: jego działania, wpływu na nasze życie, sposobu radzenia sobie z nim. Koszt uczestnictwa: 5 zł/osoba. Liczba uczestników: 15 osób.

– 17 listopada, godz. 10:00-14:00 filia Zwięczyca (ul. Beskidzka 6):

„Pracownia Decoupage – warsztaty kreatywne”: tworzenie gadżetów metodą decoupage (m. in. szkatułki, deseczki, ozdoby). Koszt uczestnictwa: 10 zł/osoba. Liczba uczestników: 10 osób.

– 24 listopada, godz. 10:00 – 12:00 filia Widokowa (ul. Widokowa 1):   

„Szpilka z pasją”: spotkanie z kobietą z pasją, które będzie inspiracją do działania, realizowania marzeń, rozwijania talentów, odkrywania nowych pasji, nawiązywania nowych kontaktów. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Spotkanie ma charakter otwarty.

– 8 grudnia, godz.10:00 – 14:00 filia Widokowa (ul. Widokowa 1):    

„Być kobietą”: warsztaty z zakresu badania i samokontroli piersi oraz spotkanie z brafitterką. Koszt uczestnictwa: 5 zł/osoba. Liczba uczestników: 10 osób.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: