25 listopada do Rzeszowa przyjadą eksperci z firmy Lufthansa Systems z Gdańska, potentata wśród producentów oprogramowania dla branży lotniczej i logistycznej. W stolicy Podkarpacia będą szukać pracowników.

Szansę na otrzymanie oferty pracy będą mieli zarówno doświadczeni specjaliści, jak również studenci oraz absolwenci, zainteresowani pracą w charakterze programistów i testerów, a także w obszarze aeronautyki.

Dariusz Przywara, dyrektor Projektów Strategicznych w Lufthansa Systems Poland, tłumaczy, dlaczego ich firma postanowiła w stolicy Podkarpacia znaleźć pracowników.

– Przyjeżdżamy do Rzeszowa, gdyż prężnie działająca branża lotnicza wykształciła tu wielu specjalistów, o których chcemy zabiegać. Jesteśmy przekonani, iż to co robimy w Gdańsku zainteresuje ludzi otwartych na nowe, ciekawe wyzwania. W czasie naszej wizyty zaprezentujemy realizowane przez nas usługi, środowisko pracy oraz warunki, na jakie może liczyć kandydat decydujący się na dołączenie do naszego zespołu.

Lufthansa Systems zorganizuje spotkanie w formie szybkiej rekrutacji, które umożliwia podpisanie umowy nawet tego samego dnia. Spotkanie odbędzie się 25 listopada o godz. 15:00 w Hotelu Prezydenckim wRzeszowie.

Eksperci z firmy spotkają się też ze studentami Politechniki Rzeszowskiej oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Spotkanie na PRz odbędzie się 25 listopada od godz. 10:30 do 12:00 w budynku V, sala F6. Spotkanie na WSIiZ zaplanowano na 26 listopada od godz. 11:45 do 12:45 przy ul. Sucharskiego 2, sala RA 43.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dla studentów będzie to okazja do poznania innowacyjnych projektów i usług wspierających funkcjonowanie kilkudziesięciu linii lotniczych na całym świecie.

Aby wziąć udział w spotkaniu trzeba się zarejestrować. Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ.

Lufthansa Systems Poland od 1998 roku jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych i usług dla branży lotniczej, logistycznej oraz finansowej. Firmę tworzy ponad 500-osobowy zespół ekspertów z tak różnych dziedzin jak m. in. informatyka, nawigacja, kartografia oraz bankowość.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama