Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych wyjazdem do pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu.

– Współpraca z brytyjską agencją pracy tymczasowej układa się bez zarzutów. Zainteresowanie mieszkańców Podkarpacia pracą w Wielkiej Brytanii jest bardzo duże. Fakt, że organizujemy kolejne spotkanie świadczy o tym, że pracownicy z naszego regionu cieszą się dobrą opinią na Wyspach Brytyjskich – mówi Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza.

Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około 7-8 funtów.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Wojciecha Wosia: wwos@wup-rzeszow.pl. Spotkanie informacyjne odbędzie się w czwartek 28 maja br. Wszystkie zainteresowane osoby WUP powiadomi telefonicznie.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES można uzyskać na stronie internetowej WUP w Rzeszowie: www.wup-rzeszow.pl w zakładce EURES, na stronach: www.oferty.praca.gov.pl, pod numerem tel. 17 850 92 23 lub osobiście w urzędzie pracy przy ul. Lisa Kuli 20.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama