Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie poszukuje osób zainteresowanych pracą w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu / konfekcjoner odzieży.

Do WUP w Rzeszowie dotarła prośba o pomoc w przeprowadzeniu naboru dla brytyjskiej agencji pracy. Pracodawca oferuje zatrudnienie w magazynie odzieżowym.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie internetowego dystrybutora odzieży znanych światowych marek. Od kandydatów nie wymaga się znajomości języka angielskiego, choć będzie to atutem. Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe i w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około 9 funtów. Wszyscy nowi kandydaci otrzymają wraz z pierwszą wypłatą “Welcome Bonus” w kwocie 100 funtów.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV na adres e-mail doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl, można się też kontaktować telefonicznie: 17 743 28 01.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w czwartek, 24 września, w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie, ul. Naruszewicza 11.

Z uwagi na konieczność zachowania reżimu sanitarnego kandydaci będą umawiani na konkretne godziny. Osoby zainteresowane proszone są o założenie maseczek jeszcze  wejściem do budynku urzędu, przed umówioną wizytą, w jej trakcie oraz o zachowanie dystansu społecznego.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES na stronach: eures.praca.gov.pl, eures.europa.eu oraz pod numerem telefonu: 17 743 28 01.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: