Zdjęcie: Materiały KSW

Justyna Haba pokonała Karolinę Owczarz podczas sobotniej gali KSW 56 w Łodzi, a Andrzej Grzebyk zaliczył bolesną porażkę. 

Justyna Haba udanie zadebiutowała w KSW. Młoda fighterka z podrzeszowskiej Boguchwały pokonała niezwyciężoną dotychczas Karolinę Owczarz. Od początku starcia to Haba naciskała na Owczarz i próbowała ją trafić mocnym prawym sierpem. Owczarz starała się trzymać przeciwniczkę na dystans, atakując ją lewym prostym.

W drugiej odsłonie Justyna Haba ponownie mocno atakowała rywalkę w stójce. Natomiast Karolina Owczarza szukała poddania i punktowała, gdy tylko starcie trafiło do parteru.

Trzecią odsłonę dobrze rozpoczęła Owczarz udanie obalając Habę. Potem jednak starcie ponownie trafiło do stójki, ale Owczarz ponownie obaliła i w tej rundzie mocno naciskała na rywalkę w parterze. O wyniku zdecydowali sędziowie. Jednogłośnie wskazali Justynę Habę.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pecha miał za to Andrzej Grzebyk z Rzeszowa, który podczas KSW 56 podejmował debiutującego Mariusa Žaromskisa. Grzebyk, wcześniej niepokonany, od dziewięciu walk, na samym początku rundy zaatakował rywala potężnym niskim kopnięciem i złamał piszczel.

Starcie trafiło do parteru, rzeszowianin bronił się i atakował rywala „z pleców”, ale ponieważ nie mógł poruszać się na kontuzjowanej nodze, sędzia zdecydował o przerwaniu walki pod koniec pierwszej rundy. Marius Žaromskis pokonał Andrzeja Grzebyka przez TKO. 

Oprac. (cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama