Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Gratulacje dla Tadeusza Ferenca po zwycięstwie w wyborach na prezydenta Rzeszowa płyną z różnych stron. We wtorek nadeszły od polskiej wokalistki Justyny Steczkowskiej.

Urodzona w Rzeszowie Justyna Steczkowska we wtorek przysłała do ratusza e-maila. „Panie Prezydencie, przede wszystkim gratuluje kolejnej prezydenty, ale nade wszystko zaufania rzeszowiaków do Pana decyzji i pracy na rzecz Rzeszowa i jego mieszkańców” – napisała znana polska wokalistka. 

Steczkowska zwróciła się też do prezydenta Tadeusza Ferenca z „wielką prośbą”. Artystka poinformowała, że chce, by do Rzeszowa dotarł koncert w ramach trasy „Tribute To”. Współcześni polscy wykonawcy składają hołd takim wokalistom, jak: Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury, John Lennon.

Podczas koncertu będzie można zobaczyć w sumie około 200 artystów na jednej scenie: 10 wokalistów, 100-osobową orkiestrę symfoniczną, 80-osobowy chór, tancerzy oraz akrobatów. W projekcie, oprócz Justyny Steczkowskiej, uczestniczą tacy artyści jak m.in. Andrzej Piaseczny, Tatiana Okupnik, Krzysztof Cugowski i Ania Dąbrowska.

Trasa „Trubite To” niedawno ruszyła po Polsce. Koncerty przewidziane są w tym roku w kilku polskich miastach. Justyna Steczkowska chce, by „Tribute To” dotarło także do Rzeszowa. Wokalistka poprosiła Tadeusza Ferenca, by miasto udostępniło na koncert halę Podpromie w styczniu lub w okolicach Walentynek (14 lutego) 2019 roku.

Tadeusz Ferenc polecił we wtorek swoich współpracownikom, by sprawdzili, czy są wolne terminy Podpromia. „Życzę miłego dnia i dużo zdrowia” – napisała na koniec Justyna Steczkowska.

Tadeusz Ferenc wygrał niedzielne wybory na prezydenta Rzeszowa. Miastem będzie rządził już piątą kadencję. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl  

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

13 KOMENTARZE

  1. Tak mu napisała? Że gratuluje mu kolejnej ,,PREZYDENTY”? To niech jej Tadek odeśle słownik w .pdf na maila (ALBO PRĘDZEJ DO WASZEJ REDAKCJI WY TUMANY(mówiąca językiem p. Ferenca ;)))

  2. W których rozwijających się miastach nie ma zakorkowanych ulic , przez twoich pisoli miasto straciło kasę na obwodnicę i wszystko wskazuje na to że również na centrum lekkoatletyczne czy też odmulenie zalewu.

Comments are closed.