Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News

W piątek 3 lipca w kinie sieci Multikino odbędą się pierwsze seanse filmowe, także w Rzeszowie. Widzowie będą mieli zagwarantowane zaplecze sanitarne.

3 lipca działalność wznowią wszystkie kina sieci Multikino. Z raportu Multikina na temat powrotu po pandemii wynika, że aż 78 proc. badanych tęskni za chodzeniem do kina. 

Obecnie Multikino wdraża rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu. We foyer kin oraz w toaletach będą stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie wyposażona w przyłbice. W kinach będą specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny.

Dziś świat jest inny niż trzy miesiące temu i Multikino dostosowuje się do obecnej sytuacji. Po wznowieniu działalności w repertuarze filmowym znajdą się produkcje, które naprawdę warto zobaczyć na wielkim ekranie – zapowiada Paweł Świst, prezes Multikina.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W lipcu na srebrnym ekranie pojawią się: film biograficzny „Zdrajca”, romans „Coś się kończy coś zaczyna”, romans muzyczny „Na topie” i romans obyczajowy „#tuiteraz”. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć „Polowanie” z Emmą Roberts i Hilary Swank, a także długo wyczekiwany najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

Multikino pamięta również o najmłodszych kinomanach. Na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny „Czworo dzieci i coś”. Natomiast od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans „Mulan”, nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i pięknymi kostiumami.

Bilety na premierowe seanse od 3 lipca będzie można kupić w kasach kin, płacąc za nie m.in. bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem. Ponadto, będą one dostępne na multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Szczegółowy repertuar wkrótce na multikino.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama