Reklama

Jak obiecał, tak też zrobił! Najnowszy klip Bartka Zięzio do piosenki „#Jesteś” będzie miał już dziś o 18:00 swoją premierę na kanale YouTube. Dzięki „Fragmentowi” poznamy romantyczną stronę Rzeszowa.

Teledysk do piosenki „#Jesteś” jest ważny z kilku powodów. Po pierwsze, Bartek sfinansował go sam, z własnej kieszeni, po drugie zobaczymy w nim nasz Rzeszów! Fontanna multimedialna, klub Piekiełko, kino Zorza, restauracja Osteria Bellanuna… To tylko nieliczne miejsca, które w swoim nagraniu utrwalił „Fragment” – rodowity rzeszowianin.

– Chciałem moim teledyskiem promować Rzeszów, bo uważam, że ma on wszystko, co potrzebują ludzie do życia. Jest czystym miastem, ludzie są bardziej przyjaźni i kierowcy bardziej przychylni, niż np. w Krakowie – mówił nam kilka tygodni temu „Fragment”.

W tę rzeszowską scenerię zostały wpisane również trzy pary. To dzięki nim stolica Podkarpacia w teledysku zostanie ukazana jako ulotna chwila, która dla zakochanych trwa wiecznie. „Te” spojrzenia, rozmarzone uśmiechy i bliskość ciał… To wszystko można już wypatrzeć w 40-sekundowej zapowiedzi teledysku, który w imponujący sposób przyciąga nie tylko słuch, ale również i wzrok miłośników muzyki elektronicznej.

Aby zobaczyć „wreszcie czego naprawdę chce” Bartek wystarczy już o godz. 18:00 wejść na kanał YouTube (TUTAJ) i w całości zobaczyć klip do piosenki „#Jesteś”.

Poniżej trailer #Jesteś”

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: