Zdjęcie: Materiały Kabaretu Moralnego Niepokoju
Reklama

Można już kupować bilety na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zobaczymy 19 stycznia 2020 roku w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

Kabaret Moralnego Niepokoju na czele z Robertem Górskim, twórcą serialu “Ucho prezesa”, w Rzeszowie zaprezentuje najnowszy program “Tego jeszcze nie grali”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?

Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał.

Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami.

Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).

A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

“Tego jeszcze nie grali” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju zobaczycie 19 stycznia 2020 roku w Filharmonii Podkarpackiej (ul. Szopena 30). Początek o godz. 16:00. Bilety w cenie od 80 do 110 zł do kupienia na stronie kabaretowebilety.pl

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: