Zdjęcie: Materiały kabaretu Paranienormalni

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? 21 listopada w kinie Zorza w Rzeszowie odpowie na nie kabaret Paranienormalni. 

Występ Paranienormalnych w Zorzy organizuje agencja artystyczna Paradoks. Paranienormalni w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością.

-Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć.

Tego możecie się spodziewać. – Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko – zapowiada agencja Paradoks. 

Występ Paranienormalnych 21 listopada o godz. 18:00 w kinie Zorza (ul. 3 Maja 28). Ceny biletów zaczynają się o 55 zł. Do kupienia na biletyna.pl i kupbilecik.pl. Kabaret pod patronatem Rzeszów News. 

Mieliśmy dla Was cztery zaproszenia na występ Paranienormalnych. Aby je zdobyć, należało odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: w którym roku został założony kabaret Paranienormalni? 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Prawidłowa odpowiedź to: kabaret Paranienormalni założono w 2004 roku. 

Na prawidłowe odpowiedzi przesłane na adres redakcja@rzeszow-news.pl czekaliśmy do środy (23 października) do godz. 18:00. 

Zaproszenie otrzymują: Marcin Sitarz, Barbara Lech, Marta Szmela oraz Grzegorz Marszałek. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama