Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Wypadek na drodze krajowej nr 19 w podrzeszowskiej Boguchwale. Brały w nim udział cztery pojazdy. Do szpitala przewieziono trzy osoby, w tym 5-miesięczne dziecko.

Jak poinformował nas Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, do wypadku doszło ok. godz. 12:30. Całe zdarzenie miało miejsce niedaleko salonu Toyoty. 

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 23-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała kierująca KIA, jechała w kierunku Strzyżowa.

– Zatrzymała się, by skręcić w lewo. Za KIĄ zatrzymały się dwa kolejne auta: mazda i opel. W tył opla uderzył autobus, a siłą uderzenia opel jeszcze uderzył w mazdę, a ta w KIA. W wypadku ranne zostały dwie osoby jadące oplem – 29-letni kierowca z Rzeszowa i 5-miesięczne dziecko – oraz 22-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego kierująca mazdą – mówi Adam Szeląg.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Autobusem, którym kierował 47-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego, podróżowało 20 pasażerów. Żaden z nich nie ucierpiał. Kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. 

Do godz. 14:30 były utrudnienia w ruchu na DK 19. Droga kierunku Strzyżowa była zablokowana, ruch odbywał się wahadłowo prawym pasem w kierunku Rzeszowa. W tej chwili nie ma już utrudnień. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama