Cztery samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 94, na odcinku między Dębicą a Ropczycami. W wyniku kolizji droga została częściowo zablokowana.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 września br., ok. 17:00, na 552. kilometrze drogi krajowej nr 94.
Cztery samochody na raz
W miejscowości Nagawczyna (pow. dębicki, gmina Dębica) zderzyły się cztery samochody osobowe, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu. Informacje o kolizji potwierdziła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Utrudnienia w ruchu
Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia, wprowadziła ruch wahadłowy. Początkowo przewidywano, że utrudnienia potrwają około dwóch godzin, ale sytuacja została opanowana szybciej. Zgodnie z aktualizacją GDDKiA, utrudnienia zakończyły się już o godzinie 17:40, a ruch na drodze powrócił do normy.
Kolizja – będzie trzeba klepać
W wyniku tego karambolu nikt nie odniósł obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, co oznacza, że nikt nie został ranny ani nie zginął. Natomiast pojazdy uległy uszkodzeniu i będą wymagały poważniejszych prac blacharskich.
Kierowcy, którzy podróżowali we wtorek po południu na trasie Dębica-Ropczyce, musieli jednak liczyć się z poważnymi opóźnieniami.
(mob)
Czytaj więcej:
Ciągnik rolniczy wywrócił się na DK19. Ruch wahadłowy jeszcze przez kilka godzin
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.

![Wypadkowy weekend na drogach pod Rzeszowem. 7 wypadków, 10 rannych i 30 kolizji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/wypadek-rzeszow3-1-218x150.jpg)



![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)










![Największa estakada w Polsce powstaje na Podkarpaciu. Zmieści się pod nią wieża Mariacka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/estakada-es26-babica-jawornik-wieza-mariacka-fotgddkia-218x150.jpg)



















![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)




![Płatny parking przy szpitalu w Łańcucie? Jest sprzeciw mieszkańców i krytyka władz miasta [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/szpital-parking-lancut3-218x150.jpg)

![Wypadkowy weekend na drogach pod Rzeszowem. 7 wypadków, 10 rannych i 30 kolizji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/wypadek-rzeszow3-1-100x70.jpg)

