Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zderzenia czterech samochodów osobowych na zaporze na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. 

Do wypadku doszło we wtorek przed godz. 19:00. 

– Kierujący BMW 22-latek najechał na tył fiata, który pchnięty uderzył w kolejne auta – fiata i volkswagena. Ranna została 29-letnia pasażerka BMW – informuje Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji. 

Przez ponad trzy godziny były utrudnienia w ruchu, zablokowany był prawy pas w kierunku al. Rejtana. Utrudnienia zakończyły się po 22:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

 1. Właśnie a miały być : przy żeglarskiej/ koło lidla -hetmańska/ ul.długosza/ kolejny rozbadowany ten przy Urz.Skarbowym nr II / – i nic ; O !

 2. Czyli mieszanka wybuchowa, BMW, RJA i 22-latek za kierownicą. Tutaj gdybam, ale jak znam życie, to zapewne na letnich oponach, łysych jak glaca Urbana 😉

 3. Do rozluźnienia korków przyczynią się wyłącznie strefy P+R na obrzeżach z pętlami autobusowymi. Im mniej blachosmrodów w mieście – tym lepiej. Lanie asfaltu tylko zwielokrotnia problem, co udowodniono setki razy w cywilizowanej części Europy.

 4. “Kierujący BMW 22-latek” = i wszystko jasne. Selekcja naturalna. Kiedyś na jakimś słupie wyląduje i będzie jednego piracącego blachofurmana mniej.

 5. …normalnie, w jednej ręce trzymał telefon, wyposażony w funkcję nagrywania a drugą ręką operował kołem sterowym swojego samochodu. Dla ludzi w miarę ogarniętych to dość prosta czynność, a że poza prawem…to już inny temat, ale o to nie pytałeś 🙂

 6. Kiepskie warunki drogowe to raz, ale to przede wszystkim kultura jazdy kierowców w Rzeszowie pozostawia wiele do życzenia. Dużo kierowców się pcha, wjeżdża na ostatnią chwilę, o kierunkowskazach nie wspominając. To raczej jest najczęstszym powodem kolizji i stłuczek.

  Jednak bez wątpienia przydałyby się nowe mosty, żeby rozluźnić korki….

 7. No dopiero sie zacznie :
  Opady/ ciemno a bedzie całkiem ciemno jak wygaszą 68 % oświetlenia/ sznur samochodów/ zatkany most /

  Szykuje sie Armagedon ;
  Brak nowych mostów / brak nowych ulic równoległych / brak skrzyżowan bezkolizyjnych

  – Ratusz śpi ;
  Zadowolony że se kupił autobusy elektryczne pod choinke ; O !

Comments are closed.