Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Policja pracuje na miejscu wypadku przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie – informują nas Czytelnicy. Doszło tam do zderzenia pięciu samochodów.

O wypadku, do którego doszło ok. godz. 11:00 koło przystanku „Podkarpacka kościół”, poinformował nas pan Dominik, Czytelnik Rzeszów News.

„Na ul Podkarpackiej w Rzeszowie wypadek. Mega korki sięgające do Lutoryża. Karambol 3 samochodów w kierunku do Sanoka. Ul. Podkarpacka stoi w korkach w dwóch kierunkach. Staliśmy od Lutoryża z 45 minut. Samochody są już na poboczu, na miejscu dalej pracuje policja. Ale mega korki” – napisał pan Dominik.

Adam Szeląg z rzeszowskiej policji mówi, że w zdarzeniu brało udział w sumie pięć samochodów. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca toyota auris uderzyła w tył audi 80.

– Siłą uderzenia kierowca audi wjechał w tył w forda focusa, a ten uderzył w opla corsę. Kierowca opla z kolei wjechał w tył opla astry. Nikt nie doznał obrażeń, wszyscy kierujący byli trzeźwi. Samochody znajdują się już na poboczu. Mamy do czynienia z kolizją – mówi Adam Szeląg.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj koniecznie! W Rzeszowie nowy punkt przedszkolny „Bystrzaki” – rekrutacja trwa

DSCF7036

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: