Zdjęcie: Materiały prasowe WSIiZ

Światowy lider technologiczny BorgWarner organizuje 18 stycznia br. w Rzeszowie spotkanie dotyczące możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej w tej firmie. Szanse mają m.in. studenci kierunków informatycznych, ekonomicznych oraz technicznych.

BorgWarner Poland jest częścią amerykańskiego lidera technologicznego działającego w branży motoryzacyjnej. Firma kilka lat temu otworzyła nowoczesny zakład produkcyjny w podrzeszowskiej Jasionce w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym.

Spotkanie z przedstawicielami BorgWarner, odbędzie się 18 stycznia br. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w godzinach 10:00-12:00.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. menedżerowie BorgWarnera: Anna Ledwożyw, Mariusz Penar, Aleksandra Gil. Opowiedzą oni o możliwościach rozpoczęcia kariery w firmie jeszcze w trakcie studiów. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Spotkanie kierowane jest do ludzi młodych, w tym studentów kierunków informatycznych, ekonomicznych oraz technicznych, którzy mają zmysł analityczny i chcą go rozwijać. Udział w spotkaniu należy potwierdzić poprzez portal: spotkaniezpracodawca.evenea.pl

Ponadto BorgWarner Poland i WSiIZ rozpoczynają współpracę, polegającą na wspólnym uruchomieniu nowej specjalność na studiach II stopnia na kierunku Informatyka.

– Analityk IT w biznesie to naturalna odpowiedź na wyzwania współczesnego świata i efekt współpracy nauki z biznesem. Rekrutacja na te studia rozpoczyna się już 9 stycznia br. – przypomina Dominik Łazarz z biura prasowego WSIiZ.

Celem współpracy BorgWarner i WSIiZ jest m.in. wykształcenie grupy ekspertów, którzy będą mogli wesprzeć technologiczny rozwój firmy.

–  Chcemy, aby młodzi ambitni ludzie rozszerzali swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w obszarze IT pod naszymi skrzydłami. Swoim pracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku – twierdzi Anna Ledwożyw, senior HR manager w BorgWarner Poland.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama