Zdjęcie: Tadeusz Poźniak. Za zgodą Biznesistyl.p.

Przez siedem lat pracowała w biurze prasowym Urzędu Miasta w Rzeszowie, teraz w magistracie będzie kierowała wydziałem, kultury, sportu i turystyki. Jego dyrektorem została Katarzyna Pawlak.

– Bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać konkurs. Zdaję sobie sprawę z tego, że ta praca jest dla mnie dużym wyzwaniem i postaram się z nowych obowiązków wywiązywać jak najlepiej – mówi Rzeszów News Katarzyna Pawlak.

Katarzyna Pawlak wygrała konkurs na nowego dyrektora wydziału kultury, sportu i turystyki Urzędu Miasta w Rzeszowie. Była jednym z dziewięciu kandydatów, którzy walczyli o to stanowisko. Pawlak zastąpi Anetę Radaczyńską, która z funkcji dyrektora zrezygnowała w styczniu

– Mam nadzieję, że dotychczasowe doświadczenie pomoże mi na nowym stanowisku. Zależy mi na tym, że by rozwijać w mieście najpopularniejsze imprezy sportowe i turystyczne – dodaje Katarzyna Pawlak.

– Katarzyna Pawlak okazała się najlepszym kandydatem na stanowisko dyrektora wydziału  mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

Katarzyna Pawlak ma 37 lat. W ratuszu pracuje od 2011 roku. Od początku była zatrudniona w biurze prasowym magistratu. Pawlak ma wyższe wykształcenie, skończyła dziennikarstwo, politologię i stosunki międzynarodowe. Skończyła także studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi. Prywatnie jest również instruktorem żeglarstwa.

Na stanowisko, które Katarzyna Pawlak zajmowała w biurze prasowym, ma być ogłoszony konkurs.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama