Zdjęcie: Jarosław Wójtowicz
Reklama

Gośćmi głównymi spotkania przed filmem będą Iwona Nieroda-Zdziebko, sześciokrotna Mistrzyni Świata i medalistka Mistrzostw Europy w Kickboxingu oraz jej trener Jerzy Pilarz.

W poniedziałek, 18 listopada, o godz. 17:00 w rzeszowskim kinie Zorza zobaczycie film “Kickboxerka”. Bilety w cenie 13 zł. Przed seansem odbędzie się prelekcja dotycząca m.in. sportu i przemocy.

Gośćmi głównymi spotkania przed filmem będą Iwona Nieroda-Zdziebko, kickboxerka klubu UKS Diament Pstrągowa, zawodowa mistrzyni Świata w Kickboxingu Low Kick, oraz amatorska Mistrzyni Świata i Europy Seniorów w Kickboxingu Low Kick oraz Jerzy Pilarz, trener UKS Diament Pstrągowa. Pilarz wychował kilku mistrzów świata i kilkunastu medalistów Mistrzostw Polski.

O filmie “Kickboxerka”

Kiedy jej rodzice się rozwodzą, 12-letnia Bo musi się przeprowadzić wraz z matką i bratem na przedmieścia Amsterdamu. Jej sąsiadka trenuje kickboxing i Bo także chce spróbować. Okazuje się, że jest naturalnym talentem i ma szanse na udział w mistrzostwach Holandii. Lecz najpierw Bo musi poradzić sobie z agresją i brakiem samokontroli, które są skutkami ubocznymi rozwodu rodziców.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: